Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

7 minutes ago, Moonwalker said:

Sablasno. Bezinstitucionalna drzava, gde se cimaju samo zbog odredjenih, a inace ne zbog nekompetentnosti, mrzovolje i pre svega zbog instruisanosti da tako (ne) rade.

 

Ko bude morao to drustvo da vraca u samo prihvatljive okvire, ugasio je. 

 

Nece niko, bez sekiracije.

Link to comment

Dobro, ovo je rialiti, preterano teatralan opis jer je vecina toga fejk. Naravno, svakako ih treba ugasiti jer je zabava za maloumne i lose utice na nove degeneracije i punoletne mentole koji gledaju. 

Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

Čovek na uslovnoj zbog prebijanja pa fejk :gospode:

Evo, pretražio sam još malo.

Optužen za silovanje, pokušaj ubistava, prebijanje i otmicu. Uvezli ga iz Hrvatske. :ph34r:

 

Edited by mraki
Link to comment

Čak i kad bi bilo fejk, ne sme da se emituje kao realno (a nekažnjeno). 

Bila je reakcija na ovo, sad se setih, mrzelo me tada da gledam gde se šta desilo. 

Ovi snimci mi, što ih dalje gledam, više izazivaju gađenje nego bes. Kakva kaca klošarluka i bede.

  • +1 6
Link to comment

Vecina jeste fejk ali slazem se da ne treba da se emituje. Za doticnog sam iz medijskog silovanja rialitijima skontao da je neki klasican medjed pizda, napada tako zene i slabije a frka mu je kad mu se neko usprotivi, tad je distanca. Svakako decko debil kao i bukvalno svi koji su usli tamo, mislim da se niko ne bi cimnuo da ih sevne neki napalm. 

 

Ovo posle toga je vec ozbiljno sranje i ta zena treba da se obrati rodbini i prijateljima da joj ugaze muza najstrasnije jer takvi ne kapiraju drugi jezik, jbg. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

to se pricha danas. neko reche i da su ih vec cimnuli iz partije da povuku sve.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Zataškaće sve, Babić scenario sledi...

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...