Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

nesto sto je kruzilo carsijom odnosilo se na MA. posto kupio toliko i prodao. sa muzicarima slabo imam veze osim nekog traca iz npozorista

edit:

a tipovao bih na obe. turlakov to nije bas krio.

Edited by foto
Link to comment
teško, MA rođena '70. ja sam to jako, jako davno pročitao. mislim da je hamlet u pravu
nebitno. secam se narcisa mrachnjaka i seronja iz moje generacije koji su studirali fmu i bukvalno ga obozavali. a vec tada je bio bedni dronjavi chicha koji je, valjda kad je moc otupela, ishao po televizijama da panjka zene koje su imale neku karijeru. i to mu je kao bilo uzivanje, i njemu i charshiji. i gle, sve vreme je to sramota za zene, i posle pola veka je sramota. usrani ljudi, usrano drushtvo.

i nishta nas ta vajnstinova pricha nije nauchila osim da su govna svuda, a ne samo kod nas, i to potpuno ista govna na potpuno isti nachin, samo u razlichitom platnom razredu. i to ko hoce da se teshi da je tako svuda u svetu, samo ova usrana sirotinja loshe izgleda za slikanje. i dok MA moze da se pljuje pod prozror, ove zene ne mogu da se okrenu i odu nikud.

zlo mi je od ove priche i kuda ce da se razvije vec od sutra ujutro.

sent from bubamoto



  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Problem je što se ovaj tereti u periodi 2012-2020, kad su, khm, khm, neki koji nusu Đilas imali sve poluge vlasti...

 

Znam da to reatorevesti ne zanima, ali je ipak to činjenica...

 

Bio je Djilas do 2013te gradonacelnik.

 

Sacekajmo sutrasnji informer.

 

Inače gledam neke komentare po mrežama, ozbiljna govna se razumeju u tastaturu i fejsbuk

Link to comment
32 minutes ago, morgana said:

 

 

pa da. ovo se tek posljednjih godina polako mijenja, doduse u holivudima, a ne u srbiji.

 

Po mom skromnom i krajnje laičkom mišljenju, srpski film i dramska umetnost uopšte imaju mnogo ozbiljnijih problema od tretmana ženskih likova u scenarijima. Ovde se navodi kao problem npr. slojevitost i uloge ženskih likova, kao da sada naša dramska umetnost vrvi od kvalitetnih scenarija i slojevitih muških likova, pa sada imamo problem sa karakterizacijom ženskih likova. Sveukupna degradacija društva je odavno zahvatila i tu sferu, koja je i inače endemski sklona određenoj dekadenciji, pa Srbija ima problem da izbaci bilo kakav kvalitetan proizvod poslednjih 20 godina - bio to scenarista, režiser, glumac, scenario, film, itd. (ne ulazim u tehnički deo struke, poput montažera, scenografa, tu tek nisam kompetentan da kažem bilo šta), i jednom u pet godina izađe nešto iole kvalitetno. Osrednji glumci iz sedamdesetih i osamdesetih su znatno bolji nego perjanice novih generacija, kojima se 80% glume bazira na dijalozima u kojima afektiraju i hiperventiliraju, dok je scenaristički kvalitet tih dijaloga na nivou Siniše Pavića.

 

Izvinjavam se na totalnom off-u, možete da prebacite ovaj post tamo gde mu je mesto. 

  • +1 3
Link to comment

ja se izvinjavam, da se iz ove perspektive ne blati 1 sinisha pavic! da je ostao usamljen, ne bi nikakav problem bio, nego je rodonachelnik zanra koji u svojoj prirodi ima ugradjenu nizbrdicu i samo juri [emoji38]ol:

i opet nije mimo svetskog trenda.

sent from bubamoto

Link to comment
32 minutes ago, foto said:

nesto sto je kruzilo carsijom odnosilo se na MA. posto kupio toliko i prodao. sa muzicarima slabo imam veze osim nekog traca iz npozorista

edit:

a tipovao bih na obe. turlakov to nije bas krio.

 

to što nije morao da krije je slika i prilika našeg društva

 

takve zloupotrebe moći i položaja su česte, mada mislim da je najgore po firmama gde je ucena lakša, po siromašnijim delovima zemlje

Link to comment
ja juče nešto guglao, i skapiram da se onaj andrej maričić što pušta neke putopise na n1 u stvari zove vladimir vlajković.  :huh:
nije to bez vraga. 
A tek da znaš zašto[emoji769] on koristi to "umetničko ime"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
15 minutes ago, Ayatollah said:


 mnogo ozbiljnijih problema od tretmana ženskih likova u scenarijima.

 

 

Sve iz posta je tačno, ali je ovde posebno naglašeno rodno zasnovano nasilje, to ne znači da je sve ostalo super, već je današnji dan dobra prilika da žene progovore o svojim traumatičnih iskustvima i objasne kako se osećaju i kako žive od uzrasta devojčica do smrti i koji su to aspekti koji ih čine ranjivijim. 

  • +1 3
Link to comment

Zamisli da se zoveš Vladimir Vlajković i da tražiš nešto u svetu šou biznisa?:blush: Ali zato Andrej Maričić jebe kevu! 😁

Ako mu je do još veće popularnosti mogao bi opet da promeni eventualno u Mika Aleksić :fantom:

Edited by ubibobi
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked, pinned and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...