Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

1 minute ago, Caligula said:

 

 

Sve se slažem

 

samo ne treba bacati ljagu na glumce/glumice koji se zateknu goli na dobrom filmu

 

 

 

naravno ali misim da to ovdje niko ni ne radi

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Kenjeee said:

Ne Caligula, nećemo da pričamo o seksualnim slobodama, puritanizmu u umetnosti, društvu, golog i prirodnog. 

Pričamo o tradiciji najmrljavije golotinje na Yu i Srpskom filmu.. sve što je ikada snimljeno! 

 

UNA, Sonja i Serbedzija je prvo sto mi pada na pamet a da nije uzalud snimljeno. Maratonci, scena sa Sekom i Borom. Da ne nabrajam dalje sad iz malog mozga, te scene su integralni deo filma pa je teško setiti ih se.

 

Ali slazem se, da ne razvodnjavamo temu jbg, ovde govorimo o drugačijoj dimenziji golotinje

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

baš u vreme kada je isplivavala afera sa Harvijem Vajnštajnom u Holivudu


Lik je na slican nacin pretio i muskarcima, jedino ih nije silovao. Ali to ne donosi klikbajtove, pa se slabo medijski prenosi.

Norvezanin koji je rezirao Imitation game (Vajnstinova produkcija) je pricao da mu je, nakon sto je odbio da rezira neku novu produkciju urlao i pretio da ce da se postara da nikad vise nijedan posao u SAD ne dobije. I to je bila realna pretnja da ce da mu unisti karijeru. Stranac, bez mreze kontakata tom svetu. Tu su negde Vajstina i uhapsili.

 

Jednostavno sociopatska licnost na poziciji moci koja koristi uticaj i onu maksimu money makes the world go round. 

 

I da covek lepo kaze da se plasio za svoju karijeru. Posvetis zivot necemu i budala te maltretira jer je tako u mogucnosti.

 

A to je i najcesca zajedljiva primedba ovim zenama/devojkama jao htela karijeru pa jos takvu, ako tako joj i treba. Jbt da radi ispod Plavog mosta, pa ne treba tako.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Ono sto meni ne izlazi iz glave je koliko se slicno zovu ovaj gad..i onaj lik koji je otkrio dosta toga vezano za Jovanjicu.

 

Mika i Miki Aleksic..

 

Ne znam kada ga je ova cura prijavila..ali momenat hapsenja i podudarnost imena je savrsena.

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Ono sto meni ne izlazi iz glave je koliko se slicno zovu ovaj gad..i onaj lik koji je otkrio dosta toga vezano za Jovanjicu.

 

Mika i Miki Aleksic..

 

Ne znam kada ga je ova cura prijavila..ali momenat hapsenja i podudarnost imena je savrsena.

Misliš da je slučajno? :fantom:

Link to comment

Ma daj..nema sanse da ima veze, ko bi zapamtio ta imena 0,005% ljudi u srbiji

 

Al ako nadju neku fotku u kojoj je uz ovog u kadru i djilas eto price za informer i sarapu

Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

Ono sto meni ne izlazi iz glave je koliko se slicno zovu ovaj gad..i onaj lik koji je otkrio dosta toga vezano za Jovanjicu.

 

Mika i Miki Aleksic..

 

Ne znam kada ga je ova cura prijavila..ali momenat hapsenja i podudarnost imena je savrsena.

Meni baš nije. Čak ni prosečni korisnik googla u Srbistanu me može da pobrka "policajac koji je otkrio farmu marihuane, sa seksualni predator-pedofil."

  • +1 1
Link to comment

LJUDI, ŠTA NAM RADE!!!

 

DJILAS FINANSIRAO PEDOFILA MIROSLAVA, U NJEGOVO VREME GRAD BEOGRAD MU JE NAPLACIVAO SAMO POLA KIRIJE ZA SKOLU

Edited by Caligula
  • Haha 2
Link to comment

Problem je što se ovaj tereti u periodi 2012-2020, kad su, khm, khm, neki koji nusu Đilas imali sve poluge vlasti...

 

Znam da to reatorevesti ne zanima, ali je ipak to činjenica...

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, foto said:

na nju sam i mislio. kakva jadranka...

teško, MA rođena '70. ja sam to jako, jako davno pročitao. mislim da je hamlet u pravu

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • Redoran changed the title to Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked, pinned and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...