Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Sad kad znam ime izguglah opet, nema one emisije koju sam spominjo ali imaju intervjui u Agapeu,  u TV lica ko sav normalan svet a posebno Kad anđeli spavaju kod Marine Rajević Savić sa prikazima tih časova, sve i da ne prođe ova tužba ali baš ostavlja mučan utisak samo to kao izazivanje reakcije kod dece, meni nestvarno kako su roditelji pristajali na to a i da neko nadležan nije to malo preispito.

 

 

Link to comment

Uzrast srednje skole rekla bih. Ovo kao bila kao priprema za Akademiju?

 

Citam sta @francuski sobarpise. Ti si imao creepy vajb preko TV, kako se ovo provlacilo ovako dugo. Bas pisem isto sto i ti.
 

Gde su bili roditelji da ga procene? 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

ccccc

 

ovo me podseti na dogadjaje u jednoj glumackoj skoli u kojoj casove vodi jedan od onih montevideo likova, koji je psovao, podrigivao i prdeo na casovima, devojcicama se obracao sa pusi i sisaj kurac. uzrast osnovna skola 5-8. razred/satro da budu opusteni i slobodni. to izgleda neki manir?

Link to comment
1 minute ago, gagilija said:

ccccc

 

ovo me podseti na dogadjaje u jednoj glumackoj skoli u kojoj casove vodi jedan od onih montevideo likova, koji je psovao, podrigivao i prdeo na casovima, devojcicama se obracao sa pusi i sisaj kurac. uzrast osnovna skola 5-8. razred/satro da budu opusteni i slobodni. to izgleda neki manir?

:blink:

 

Može li malo bliže, o kome se radi?

Link to comment

ne znam kako se zove. znam da je mlad i da je igrao u montevideo bog te video. 

drugaricin sin je isao u tu skolu glume pa otud i prica. to je bilo pre par godina, sta se posle desavalo, nemam pojma.  dete poraslo u medjuvremenu, ne ide vise tamo, sad ga zanimaju druge stvari.

Link to comment

ovo je uzas

rdaio beograd su bata pa mika.

najrelevantnije decije glumacke skole. mislim da se vuku od sirogojna, a mozda i ranije. ne moze se to porediti sa skolicama glumaca montevidea. RB je bio institucija.

ovo je u srbiji, ako je tacno, skandal jednak onom iz miramaxa.

 

da li se osim radulovicke javila jos neka koleginica?

Link to comment

Javilo se nekoliko njih i podnelo prijavu. Ali za sad samo ona javno.

Užas, lik je bukvalno bio sinonim i monopol za škole glume pre faksa.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked, pinned and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...