Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

2 hours ago, Leia said:

Ili prosto - Slucaj Lecic?

 

Ima još jedna tema "Slučaj..." :D

 

2 hours ago, Leia said:

Da ostane tema o Danijeli posebno jer je prva progovorila i za sad je najvise u fokusu javnosti, a za ostale nepodobstine kako budu isplivavale da gad ima svoj topik

 

Zašto komplikovati? Radišin predlog je okej.

Link to comment

Sve ga je stiglo, sto se kaze svet mu se srusio na glavu :sad:

 

Javna osuda je pozeljna stvar i nije lose da se pojavi par zrtvenih jaraca, to ce biti opomena za buduce selebriti nasilnike. Valjda predupredi i spreci neki zlocin,nasilje, mozda spase zivot mnoge zene od unistenja. Leka zatvor zaglaviti nece, to je jasno.

 

Opet, ova tabloidizacija (koja je iznudjena losim pravnim sistemom i nemoci zrtava da drugacije dodju do kakve takve pravde) je uzasna stvar za sve ucesnike i one druge neduzne koji su povezani sa njima (deca nasilnika, na primer, deca zrtava).

 

 

Edited by Caligula
  • +1 4
Link to comment

Ovako je trebalo da se ponaša od početka, tj da šuti. Ali on slao cmokiće i provocirao žrtvu. Skotina. Sad mu valjda došlo iz picola u glavu. Jer Merimi ni on ni govnoidi ne mogu da nađu baš ništa što bi razvlačili danima. I šta ćemo sad ? Boli glava, aaaaa ? Evo rasplakah se.

Edited by dùda
Link to comment

Ovo cutanje, nakon onako jebackog nastupa na poligrafu, je imho priznanje krivice, barem sto se tice Merime Isakovic. Zivo me interesuje sta o tome misli nase tuzilastvo.

Ustvari, ne znam ni da li su se ocitovali u vezi Danijele i posle cmokica. Ne znam da li je seksulni napad na Merimu Njegomir zastareo sam po sebi, i da li moze barem da posluzi Danijelinom slucaju. Mozda je ruzno reci, posto to znaci da postoje i druge, ali jako bih voleo da se pojavi jos zena (a ne sumnjam da postoje) , ako je to uslov da djubre zavrsi iza resetaka.

Link to comment
6 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Jel opet zvao 29. novembar da rezerviše poligraf?

pa nije, slošilo mu se pa nije mogao

inače bi on, ali mu se slošilo i trenutno je slošen

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

pa nije, slošilo mu se pa nije mogao

inače bi on, ali mu se slošilo i trenutno je slošen

 

sad-puppy.jpg

  • Tužno 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...