Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Molim Vas da poštujemo presumpciju nevinosti i ne govorimo da je Lečić samoživo ljudsko silovateljsko smeće od čoveka, dok se dobijemo zvaničnu presudu po tom pitanju, hvala.

  • +1 3
Link to comment
Cemu toliko insistiranje da se topici nazovu na njima dvojici? Ispada da im jos neku pocast odajemo, bozemeoprosti


ljudi se opravdano boje da cemo imati vishe zena nego topika, pa da se optimizuje blacenje neduznog pochinioca na samo jednom mestu, to ima smisla

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

Molim Vas da poštujemo presumpciju nevinosti i ne govorimo da je Lečić samoživo ljudsko silovateljsko smeće od čoveka, dok se dobijemo zvaničnu presudu po tom pitanju, hvala.

fali ti cmok.

 

Link to comment
31 minutes ago, Jumanji said:

Cemu toliko insistiranje da se topici nazovu na njima dvojici? Ispada da im jos neku pocast odajemo, bozemeoprosti
 

 

i da se topici nazovu "kurac lecic branislava", "kurac profesora mike" da pocast bude adresirana na pravo mesto.

Edited by Nikodije
Link to comment
31 minutes ago, Jumanji said:

Cemu toliko insistiranje da se topici nazovu na njima dvojici? Ispada da im jos neku pocast odajemo, bozemeoprosti
 

 

počast da im se ime nalazi u rubrici seksualno nasilje? čudno zamišljaš počast

 

prvo one očigledno nisu jedine njihove žrtve, tako da slučajevi nisu vezani isključivo za njih dve, nego za njih dvojicu. a one su  već dovoljno obeležene, i bez toga da im se ime vezuje samo za silovanje

  • +1 3
Link to comment

@Leia

Ja sam imala par dozivljaja, koji bi mogli da daju odgovor na tvoje pitanje. Jedan od njih je sledeci.

Davno, kraj 90ih - pocetak 2000, imala sam manijaka koji bi me sacekivao u haustoru sakriven i opisivao kakva sam i sta bi mi sve radio. Sve je to bilo tokom dana, pa nisam osetila nista vise sem jeze. Cak je i ostavio telefonsku poruku na sekretarici te sadrzine. To se desavalo povremeno tokom godina i nisam tome pridavala neki znacaj dok se jednom nisama vracala kuci, 4 ujutru, i cekajuci lift mi se obratio. Odsekla sam se. Poskocila sam i dreknula ko je. Muk. Brzo sam uletela u lift, pa u stan, srce mi je tuklo.

Sutradan sam sisla dole i mangupcice iz zgrade koje znam citav zivot pitala ko me maltretira, uz smeh su rekli Debeli Dzoni, budala. Rekla sam da mu poruce bude li jos jednom to uradio, dobice batine od mog brata. Dakle, izbor je bio rulja stajl.

Ja sam svoj problem resila, na tome se zaustavilo.

Proslo je vise od 5 godina, u kraju se pojavio serijski silovatelj. Uhapsen Debeli Dzoni! Posto detalji nisu isplivali u javnost, ekipa iz bloka ih je vrlo dobro znala. Sacekivao je devojcice od 15-16 koje su se vracale kuci, silovao, neke bacao potom u kantu za smece. Potera je trajala, a zrtve se redjale. Na kraju su ga navatali tako sto je jednu silovao u haustoru gde su bile kamere. Komsije te zgrade koje su na taj snimak uputile policiju kazu da se jako dugo izivljavao nad tom devojcicom. 

Godinama me morilo to zasto kretena nisam prijavila policiji za uznemiravanje, mozda bi ga imali u sistemu i mozda bi ga ranije navatali. Sad ko zna koliko je njima upropastio zivot. Jedna od njih, cula sam, cerka je policajca. Kazu ubili su boga u njemu kad su ga navatali.

 

 

Edited by fren
  • Hvala 1
  • Tužno 10
Link to comment

mislim da je levijev predlog dobar i da moderacija treba o tome da razmisli. posebno ako stvar dodje do suda pa se bude pratilo sve u vezi sudjenja, bolje je da to bude pod lecicevim imenom.

Link to comment
42 minutes ago, fren said:

Godinama me morilo to zasto kretena nisam prijavila policiji za uznemiravanje, mozda bi ga imali u sistemu i mozda bi ga ranije navatali.


Vrlo verovatno nije uznemiravao samo tebe, mozda ga je neko i prijavio. Kao da se do pojave tabloida i drustvenih medija takvom nasilju uopste nije ni pridavao neki znacaj, boze moj neka budala se izmotava sa zenama i to je to, ima policija ozbiljnija posla. Dok jelte taj isti nekog ne siluje ili ne ubije.

 

  • +1 1
Link to comment




 
počast da im se ime nalazi u rubrici seksualno nasilje? čudno zamišljaš počast
 
prvo one očigledno nisu jedine njihove žrtve, tako da slučajevi nisu vezani isključivo za njih dve, nego za njih dvojicu. a one su  već dovoljno obeležene, i bez toga da im se ime vezuje samo za silovanje


Ne moras naravno biti bukvalista sto se tice pocasti.

One su pokrenule celu stvar i mislim da je ....za sada... skroz ok da su one nosioci tema.
A ako cemo mi ovde bas da ih dodatno stigmatizujemo i obelezavamo, menjajte odmah.

Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

To je samo njihova rec protiv njegove.

 

Nuspojava na lek™

 

Game changer je "njihova". Mnozina.

Uspostavljen je obrazac nasilnog ponasanja jos od kraja sedamdesetih.

Bas, bas grozno.

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Cemu toliko insistiranje da se topici nazovu na njima dvojici? Ispada da im jos neku pocast odajemo, bozemeoprosti
 

Naziv topika "Lečić-silovateljsko govno" ne bi navodio na bog zna kakvo odavanje počasti ali bi se poprilično kosio sa presumpcijom nevinosti :sleep:

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...