Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

18 minutes ago, klimt said:

 

"Treba da ti je čast što te želim."

 

Pa dobro, mozda je stvarno poseban.

 

Ili mu je to Sezame Otvori Se mantra. Kako god, videlo se to kod njega i ranije, taj naduvani ego sitnog coveka.

Edited by Caligula
Link to comment
7 minutes ago, Leia said:

Kako ovog gada za tih 40tak godina divljanja bas niko nije umlatio meni je najveca misterija

 

zato sto je napadao zene koje su cutale u strahu od nekih novih ponizenja i problema. bobu hvala da ove stvari izlaze na videlo makar i posle 40 godina pa da manijak bude zigosan barem u smiraj karijere. a nadam se i priveden poznaniju zatvorskih kapaciteta.

  • +1 7
Link to comment
5 minutes ago, Leia said:

Kako ovog gada za tih 40tak godina divljanja bas niko nije umlatio meni je najveca misterija

Ja sam s vise strana skoro cula za jos jedno ime "velikana", i navodno cekaju ko ce da ga prijavi prvi. Ovo je kultura trpljenja, cuti ako hoces da uspes, u protivnom nosis samo stigmu i izolaciju.

  • +1 3
Link to comment

Dodajem da su problem ruzni anonimni muškarci. Ako je bio lep i poznat, cmokne i na poligraf, takvi zna se ne siluju, nego pred njima zene same skidaju gace. 

Edited by halloween
Link to comment

@Nikodije @fren Naravno, sve jasno, al bas da se ni jednom ne zezne u proceni, bas ni jednom da se desi neko iskakanje iz rutine. 
I ovo su kao neki nasi vajni umetnici, kulturna elita, ako su i u tom miljeu zene tretirane ovako sta nas uopste cudi Jutka i njegova nepodnosljiva lakoca maltretiranja

Doduse po svemu sudeci vecinu i ne cudi i nije neka novost, i mene zapravo cudi samo dokle to ide, tako otvoreno i besramno

Link to comment

Dominantne reakcije na N1, ne na Srpskom telegrafu:

Kl2r2Hx.png

Jednima je čudno kako su "sad sve silovane", drugi uočavaju prazan prostor u vestima koji mora da se popuni aferama da se ne bi pričalo o Jovanjici, treći misle da su duhoviti pa pitaju šta Žanka Stokić ima da kaže o Leki.

Edited by msv
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Leia said:

@Nikodije @fren Naravno, sve jasno, al bas da se ni jednom ne zezne u proceni, bas ni jednom da se desi neko iskakanje iz rutine. 
I ovo su kao neki nasi vajni umetnici, kulturna elita, ako su i u tom miljeu zene tretirane ovako sta nas uopste cudi Jutka i njegova nepodnosljiva lakoca maltretiranja

Doduse po svemu sudeci vecinu i ne cudi i nije neka novost, i mene zapravo cudi samo dokle to ide, tako otvoreno i besramno

 

ne cudi nas jutka, vise "cudi" neverovatna snaga i hrabrost marije lukic, i svaka joj cast, ona je heroina naseg doba, jednog dana ulice ce se zvati po njoj, nadam se. ona je pokrenula ovaj talas price o silovanjima, maltretiranjima, pa sada polako istupaju i ostale zene, evo i iz kulturnog miljea gde je to izgleda bilo prilicno prisutno. a ako se o tome prica i ako zene istupaju, veca je sansa da neki buduci manijaci dva puta razmisle. pre marije lukic nisu mnogo razmisljali.

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, msv said:

Dominantne reakcije na N1, ne na Srpskom telegrafu:

Kl2r2Hx.png

Jednima je čudno kako su "sad sve silovane", drugi uočavaju prazan prostor u vestima koji mora da se popuni aferama da se ne bi pričalo o Jovanjici, treći misle da su duhoviti pa pitaju šta Žanka Stokić ima da kaže o Leki.

 

Nek vlada Vucic hiljadu godina. Pa Danilo. 

Link to comment
ozbiljno, zašto se topici sa sučajevima Lečića i Miroslava Aleksića zovu po žrtvama?
 
možda ipak bolje po njima dvojici
i meni se chini. poshto ce toga ochigledno biti josh.

sent from bubamoto

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...