Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

1 hour ago, francuski sobar said:

I Mira Banjac kaže da je radila sa Lekom i da nema nikakvih neprijatnih iskustava :fantom:

 

 

Pa on juri 30 godina mladje, ne 30 godina starije. 

Link to comment

и иначе госпође слабије пале ломаче, то нам је остатак патријархата, ту се проблеми још увек решавају другим средствима, филмски. вриска на ову женицу која је снимала и јесте нешто као реакција на друга средства, да он не може да контролише шта све може да му се деси.

Edited by gospa buba
Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

све оне су провеле свој животни и радни век свлачене пипане процењиване и јавно коментарисане и све то је било уметност, и како је време пролазило то је више постајало уметност, а не оно што је заиста било, црн пут кроз професију, за увид у коју је довољно погледати шта су играле и у којим филмовима, који су сви данас култни. у коме су оне играле улоге свлачених пипаних процењиваних и коментарисаних жена, знају оне врло добро о чему је овде реч. али сада, (па и сада!) када су са друге стране тржишта, по навици бирају да се бацају камењем на оно, што је би некад или у другом космомсу било конкуренција. то је тачно толико једноставно.

Sve si u pravu. 

 

Al opet sumnjam da je njena generacija lecicu bila ciljna grupa pa ne znam zasto bi ista znacila izjava da nju nije spopadao.

Link to comment
1 minute ago, adam said:

Sve si u pravu. 

 

Al opet sumnjam da je njena generacija lecicu bila ciljna grupa pa ne znam zasto bi ista znacila izjava da nju nije spopadao.

па ништа. не виде своје место у координатном систему. само се сећају и доприносе сопственом значају по завршеном послу.

Edited by gospa buba
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

па ништа. не виде своје место у координатном систему. само се сећају и доприносе сопственом значају по завршеном послу.

Vala bas. 

Link to comment
све оне су провеле свој животни и радни век свлачене пипане процењиване и јавно коментарисане и све то је било уметност, и како је време пролазило то је више постајало уметност, а не оно што је заиста било, црн пут кроз професију, за увид у коју је довољно погледати шта су играле и у којим филмовима, који су сви данас култни. у коме су оне играле улоге свлачених пипаних процењиваних и коментарисаних жена, знају оне врло добро о чему је овде реч. али сада, (па и сада!) када су са друге стране тржишта, по навици бирају да се бацају камењем на оно, што је би некад или у другом космомсу било конкуренција. то је тачно толико једноставно.
Ti si to sve fino i kulturiska upakovala, ja sam mnogo banalnija bar po pitanju misljenja Eve Ras i J.Tinske i njihovom neznanju o tome sta je silovanje...
Ali da ne budem bas toliko odvratna ipak sam ja uvek na zenskoj strani, a ova besmilica sa Banjac... ne bih znala, valjda u soku gospodja, pa ne zna sta prica.

I gospo sto me zbunjujes sa tim pismima svojim, taman ti udjem u stos sa ch, sh i sl. ti hop- na cirilicu -.-
Link to comment

eve ras i mire banjac brane sebe i svoje izbore koji su bili uslovljeni okolnostima u kojima su one živele

svoje najplodnije godine. sve se promenilo, a njih je ta promena zakačila u godinama kad nije baš lako

menjati se a i nije im više bitno. 

  • +1 8
Link to comment

Evo i Lidija Vukicevic se pita, pisu "mediji" (jedan od linkova u spojleru): Zasto mene niko nije silovao za 30 godina karijere.



Mislim sta reci normalno na to, a da covek ne opsuje, barem.
O ostalim nebulozama i poredjenjima da ne pricam. Branila ona i Miku, secam se. Kretenka.

Ovo jeste za neku trash temu, ali kada vec pominjete Evu i Tinsku...

  • +1 2
Link to comment

Ma naravno sta covek od te bande da ocekuje, samo ove dve-tri koleginice, koje slicno pricaju nisu radikalke, pa opet... Mislim da je malo i do same zene [emoji854]

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...