Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

19 minutes ago, Rowanoke said:

pretpostavljam da je specijalna vrsta vize, nesto za visoko talentovane, jbg


The Artist Visa, also known as the O-1B Visa, is a USA work visa. It is known as the Artist visa, because of most the people applying are Artists, designers, film and music industry professionals. 

Link to comment
2 hours ago, Leia said:


The Artist Visa, also known as the O-1B Visa, is a USA work visa. It is known as the Artist visa, because of most the people applying are Artists, designers, film and music industry professionals. 

to se dobija preko preporuke?

Link to comment
19 minutes ago, Rowanoke said:

to se dobija preko preporuke?


Nemam pojma za proceduru, znam samo da su neki od mojih kolega (dizajneri kostima za film i pozoriste) trazili i dobijali. Verovatno je barem lakse dobiti ako te preporuci neko od lokalnih autoriteta u struci.

Link to comment

Ja bih ovo što je rekla u emisiji skoro sve potpisala (“skoro” je zbog druge dve teme koje je dotqkla u emisiji) - na temu Štajnfeld, Lečića, ali i matorih keśa, sve:D

Link to comment

Iskazi Štajnfeld i Lečića nedovoljni za pokretanje istrage

 

Glumac Branislav Lečić saslušan je u petak u policiji, gde je negirao navode o silovanju za koje ga je optužila koleginica Danijela Štajnfeld, a kako saznajemo, iskazi koje su glumci dali, ipak, nisu dovoljni tužiocu za pokretanje istrage. Naime, prema saznanjima Nova.rs, tužilaštvo u slučaju Štajnfeld i dalje vodi predistražne radnje, odnosno vrši dalje provere i prikuplja neophodne dokaze.

“Nastavlja se predistražni postupak, odnosno dalje provere i prikupljanje dokaza. Zbog zaštite interesa učesnika u postupku, ne možemo da damo detaljnije informacije”, navode iz Višeg javnog tužilaštva u Beogradu za naš portal.

 

...

 

Portal Nova S

 

Link to comment
14 hours ago, mraki said:

Nemam želje da čitam detalje, ali ako su naslovi iole realno preneti, onda je stvarno teško djubre.

Ja gledam uoravo neku emisiju sa njom i ekipom na Hepiju. Eva (povodom članka u Njujork Tajmsu): - Prvo su nam oduzeli Kosovo, sad nam oduzimaju i sudstvo... 

I dalje: -Meni je prijateljstvo svetinja, a pogotovo prijateljstvo koje traje 60 godina (wtf?)... Njemu je ceo život uništen... i tako dalje.

 

Žena ima 80 godina i deluje malo flipnuto... brani Srbiju, vidi u svemu tome zaveru šurih razmera, tvrdi da Lečića razapinju u medijima itd.

 

Ipak, mene pomalo ohrabruje što čak i na Hepiju u galeriji likova postoji jedan čovek koji je eksplicitno na strani žrtve, a većina (sem Eve) je neutralnija nego što bih očekivala od 1 Hepija. 

Baby steps...
(ne mogu da gledam i čitam sve na crnoj strani)

 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, pt 2.0 said:

Ja gledam uoravo neku emisiju sa njom i ekipom na Hepiju. Eva (povodom članka u Njujork Tajmsu): - Prvo su nam oduzeli Kosovo, sad nam oduzimaju i sudstvo... 

I dalje: -Meni je prijateljstvo svetinja, a pogotovo prijateljstvo koje traje 60 godina (wtf?)... Njemu je ceo život uništen... i tako dalje.

 

Žena ima 80 godina i deluje malo flipnuto... brani Srbiju, vidi u svemu tome zaveru šurih razmera, tvrdi da Lečića razapinju u medijima itd.

 

Ipak, mene pomalo ohrabruje što čak i na Hepiju u galeriji likova postoji jedan čovek koji je eksplicitno na strani žrtve, a većina (sem Eve) je neutralnija nego što bih očekivala od 1 Hepija. 

Baby steps...
(ne mogu da gledam i čitam sve na crnoj strani)

 

Eva je odavno sahranila i muža i ćerku (tada studentkinju)...

Ne opravdavam je, ovo je bezobrazluk Hepija i tabloida što im u programu defiluju razne labilne osobe i smatraju na ozbiljne teme.

 

Edited by msv
  • +1 5
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...