Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

pa nije silovanje samo kad te neko ubaci u kola, veze ruke, prebije i odveze u mrak :isuse:

Naravno da nije, dao sam ekstreman primer. Poenta je da mislim da nije bilo seksualnog napada, vec manipulacije koja se zavrsila seksom.

  • -1 1
Link to comment
7 minutes ago, JohnnyD said:

Naravno da nije, dao sam ekstreman primer. Poenta je da mislim da nije bilo seksualnog napada, vec manipulacije koja se zavrsila seksom.

Za koji nije dobio saglasnost sto se drugim recima zove silovanje.. 

  • +1 4
Link to comment

Hej objektivni @JohnnyD, jel si slušao snimak njihovog telefonskog razgovora? Kaže Danijela da mu je jasno rekla "ne", kaže Lečić da to ne ide baš tako, da je stvar jebačeve interpretacije šta reč "ne" znači u datom kontekstu. 

 

Jel si slušao Danijelinu ispovest u kojoj kaže da je plakala i da je bila izložena fizičkom, emotivnom i seksualnom nasilju? 

 

Naravno da staješ na nečiju stranu pošto tvoja nagađanja podrazumevaju da druga strane laže. Na stranu snimak razgovara u kome i sam jebač ne poriče da ga je Danijela odbila, a da ga je on i pored toga metnuo™.

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

Za koji nije dobio saglasnost sto se drugim recima zove silovanje.. 

Au brt... pa da izvines, ja kad sam ga metao nisam pitao "Jel imam saglasnost, pre nego ga gurnem..." , osim sto sam znao da napravim granicu izmedju normalnog i usiljenog.

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Au brt... pa da izvines, ja kad sam ga metao nisam pitao "Jel imam saglasnost, pre nego ga gurnem..." , osim sto sam znao da napravim granicu izmedju normalnog i usiljenog.

Aj procitaj sta heaviside napisao detaljnije, ti si izgleda bas pao s marsa na temu

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Hej objektivni @JohnnyD, jel si slušao snimak njihovog telefonskog razgovora? Kaže Danijela da mu je jasno rekla "ne", kaže Lečić da to ne ide baš tako, da je stvar jebačeve interpretacije šta reč "ne" znači u datom kontekstu. 

 

Jel si slušao Danijelinu ispovest u kojoj kaže da je plakala i da je bila izložena fizičkom, emotivnom i seksualnom nasilju? 

 

Naravno da staješ na nečiju stranu pošto tvoja nagađanja podrazumevaju da druga strane laže. Na stranu snimak razgovara u kome i sam jebač ne poriče da ga je Danijela odbila, a da ga je on i pored toga metnuo™.

 

Kao sto sam rekao, mislim da "lazu" i jedno i drugo. Lecic svesno, a Danijela nesvesno, jer predstavlja silovanjem jedan slucaj koji mislim da nije bio seksualni napad. Pazi, jos malo cu da pisem o ovome i idem da se bavim pametnijim stvarima, ali ajde kad vec jedem govna, da jedem do kraja. Ovo su teska nagadjanja, ali sta je tu je... Slusao sam i snimak razgovora, da, povraca mi se od Lecicevog stava, ali upravo mi taj razgovor govori da je u pitanju bila manipulacija, a ne silovanje.

Link to comment

Ma ok, ako me neko porazi u forumskoj raspravi, nek to bar bude Isus... :D  Jos jednom cu da pokusam da objasnim - mislim da je manipulacijom dosao do seksa, promisljeno, predatorski, da, ali da nije bilo silovanje, seksualni napad. Mozda mu je rekla necu u vikendicu, pa je on ipak nakon par recenica nagovorio. Mozda nije htela da popije vino sa njim, pa je on ipak nagovorio itd. Prestajem, majke mi.

Edited by JohnnyD
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Ma ok, ako me neko porazi u forumskoj raspravi, nek to bar bude Isus... :D  Jos jednom cu da pokusam da objasnim - mislim da je manipulacijom dosao do seksa, promisljeno, predatorski, da, ali da nije bilo silovanje, seksualni napad. Mozda mu je rekla necu u vikendicu, pa je on ipak nakon par recenica nagovorio. Mozda nije htela da popije vino sa njim, pa je on ipak nagovorio itd. Prestajem, majke mi.

 

Izvini brt nista licno

 

zavodjenje jeste svojevrsna manipulacija ali ja ne znam da li postoji neki seks gde tek na kraju shvatis sta se desilo i zbog toga batalis sve i odselis se u Ameriku, pa se ni tamo ne smiris, zbunjen i izmanipulisan Lekinom slatkorecivoscu.

 

Cini mi se da je zena rekla da ni dok je bila u automobilu i molila ga da se vrati i odveze je kuci nije ni pomislila da ce je jarac silovati. Nije joj bilo na pameti. Meni nije tesko da poverujem u to, moze biti da sam ja naivan.

Edited by Caligula
Link to comment

Zajeb je što je moguće da JohnyD iako jede govna™ ispadne na kraju u pravu ako isključivo pravno gledamo, jer ako se ne varam po našem zakonodavstvu se pod silovanje smatra samo upotreba sile, pretnje i ucene. U tom vakumu neprecizno definisane a i teško naknadno dokazive sile verovatno je I Lečićev model delovanja kojeg on zove jedna nepredviđenost i igra koji dovodi do iracionalnosti iako mi ništa kod njega nije nepredviđeno ni iracionalno a da nije bar triput pred ogledalom izvežbano.

 

 

Edited by francuski sobar
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, JohnnyD said:

 

Kao sto sam rekao, mislim da "lazu" i jedno i drugo. Lecic svesno, a Danijela nesvesno, jer predstavlja silovanjem jedan slucaj koji mislim da nije bio seksualni napad. Pazi, jos malo cu da pisem o ovome i idem da se bavim pametnijim stvarima, ali ajde kad vec jedem govna, da jedem do kraja. Ovo su teska nagadjanja, ali sta je tu je... Slusao sam i snimak razgovora, da, povraca mi se od Lecicevog stava, ali upravo mi taj razgovor govori da je u pitanju bila manipulacija, a ne silovanje.

 

Vazi. Zamisli da te odvedem u neku vukojebinu na neku foru, uperim pistolj u tebe i pitam te da li hoces da te ubijem, ti kazes ne, ja kazem ali tvoje ne ne znaci uvek ne, moze da znaci i da, povucem obarac i ubijem te. Po tvom misljenju to nije ubistvo vec manipulacija. Sad, ti si mogao da pobegnes, da iskocis kroz prozor, mozda ja slabo gadjam, nisam ti ja kriv sto si naseo na manipulaciju i poginuo. Odlicna ti je ta logika ali imam neki blag utisak da ti se ne bi bas dopala da si u pitanju ti a ne Danijela Stajnfeld.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...