Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

13 minutes ago, Tsai said:

forest borac protiv ruljetm linkuje govnoide kao dokaz :kecman:

 

Postavljam 2 linka na vesti koje su se pojavile u svim medijima, a govnoidi se u govnoidnoj zemlji jave na vrhu liste pretrage. 

 

Tvoj komentar bi imao smisla ukoliko bi se ta vest pojavila samo na govnoidima pa da to koristiš da me uvaljaš u govna kao konzumenta istih.

 

Pošto to nije slučaj, hajde sada da idemo nazad na sadržaj.

  • +1 1
Link to comment

sinoć sam se raspravljala sa ortakom koji je tvrdio da se silovanje dogodilo u nekoj vikendici, dok sam ja bila ubeđena da je, prema njenom iskazu, to bilo u automobilu.

onda sam guglala njenu izjavu, i sama izjava je bila neodređena.

rekla je samo "on je mene odveo negde gde ja nisam znala gde sam, gde ja nisam mogla da izađem iz tog prostora".

pri čemu sam ja prostor shvatila kao automobil (jer se pre toga govorilo o vožnji van grada), a on kao neki objekat tipa kuća, vikendica...

 

offtopic - portalu nova s treba zabiti glogov kolac u srce na vreme...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

sinoć sam se raspravljala sa ortakom koji je tvrdio da se silovanje dogodilo u nekoj vikendici, dok sam ja bila ubeđena da je, prema njenom iskazu, to bilo u automobilu.

onda sam guglala njenu izjavu, i sama izjava je bila neodređena.

rekla je samo "on je mene odveo negde gde ja nisam znala gde sam, gde ja nisam mogla da izađem iz tog prostora".

pri čemu sam ja prostor shvatila kao automobil (jer se pre toga govorilo o vožnji van grada), a on kao neki objekat tipa kuća, vikendica...

 

offtopic - portalu nova s treba zabiti glogov kolac u srce na vreme...

 

i ja sam sigurna (a ne slusa mi se audio ponovo) da je samo neodredjeno pomenula prostor koji joj nije poznat

Link to comment
7 minutes ago, morgana said:

 

to je ok, sem sto opet imas informer.

dovoljno bi bilo pustiti snimak.

pretpostavka da se radi o kuci u ritopeku dolazi sa tvitera jer lecic tamo navodno ima vikendicu. ovo doduse novoj s na obraz.

 

razumijem trazenje nelogicnosti kad se radi o nekom tamo pa slucaj gledamo kao tv seriju, ali polaziste sa malo empatije prema zrtvi mi se cini jedinom ispravnom pozicijom. no, nisi jedini, rade to ljudi i u fizickom svijetu, tako nam je drustvo nasadjeno. pretpostavka krivice zrtve.

 

ako sam u snimku ja nesto precula, izvinjavam se.

 

 

Čekaj, opet vidim nelogičnost u zaključivanju: pa cela priča upravo je počela izmeštanjem jedne veoma ozbiljne i teške priče iz domena prava i pravosuđa u domen medijskog suđenja. Upravo je celo kancelovanje Lečića silovatelja je i krenulo tekstovima kao što je taj u informeru. Pa i ova cela diskusija na PPP zasniva se na upravo takvim informacijama.

 

Ako izjave nisu tačne ili su loše prenete ili su izmišljene - zašto o tome ne čitam na N1, Novoj...?

 

I sad sam ja govnoid konzument zato što kvotujem rečenice, izjave žrtve, koje se u tom medijskom predstavljanu priče koriste kao dokaz?

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Forest said:

 

Čekaj, opet vidim nelogičnost u zaključivanju: pa cela priča upravo je počela izmeštanjem jedne veoma ozbiljne i teške priče iz domena prava i pravosuđa u domen medijskog suđenja. Upravo je celo kancelovanje Lečića silovatelja je i krenulo tekstovima kao što je taj u informeru. Pa i ova cela diskusija na PPP zasniva se na upravo takvim informacijama.

 

Ako izjave nisu tačne ili su loše prenete ili su izmišljene - zašto o tome ne čitam na N1, Novoj...?

 

I sad sam ja govnoid konzument zato što kvotujem rečenice, izjave žrtve, koje se u tom medijskom predstavljanu priče koriste kao dokaz?

 

 

 

 

ne zajebaji. danijela nije dala izjavu nikome sem insajderu, u video formi.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, morgana said:

 

i ja sam sigurna (a ne slusa mi se audio ponovo) da je samo neodredjeno pomenula prostor koji joj nije poznat

da, i to toliko neodređeno da je nejasno da li se misli na prostor npr. automobila ili neke kuće.

 

a našla se sa lečićem jer je on trebalo da joj da neki potpis, citiram neka nebuloza je bila u pitanju.

 

 

meni je (osim što je mučno zbog teme ispovesti) jako teško da slušam DŠ, odnosno da pratim šta govori. njen srpski jezik (način na koji povezuje priloge i predloge, i gomila drugih stvari) je blago rečeno čudan. da nismo u ovako mučnoj temi, pitala bih kako je moguće da je žena bila glumica kod nas. a pošto jesmo u ovako mučnoj temi, uzmite u obzir da će zlonamerne i glupe novine da je mnogo lakše pogrešno interpretiraju nego što bi mogli nekoga ko je crystal clear...

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

ne zajebaji. danijela nije dala izjavu nikome sem insajderu, u video formi.

Ja sam gledala u presingu kod cosica i tad mi ostsvila snazan utisak, inteligentne i osobe koja je prosla kroz tezak put isceljenja

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

da, i to toliko neodređeno da je nejasno da li se misli na prostor npr. automobila ili neke kuće.

 

a našla se sa lečićem jer je on trebalo da joj da neki potpis, citiram neka nebuloza je bila u pitanju.

 

 

meni je (osim što je mučno zbog teme ispovesti) jako teško da slušam DŠ, odnosno da pratim šta govori. njen srpski jezik (način na koji povezuje priloge i predloge, i gomila drugih stvari) je blago rečeno čudan. da nismo u ovako mučnoj temi, pitala bih kako je moguće da je žena bila glumica kod nas. a pošto jesmo u ovako mučnoj temi, uzmite u obzir da će zlonamerne i glupe novine da je mnogo lakše pogrešno interpretiraju nego što bi mogli nekoga ko je crystal clear...

 

nije ona meni uopste jezicki problematicna sem u toj melodiji koju je zadrzala iz maternjeg jezika. u tumacenje recenog upliv ima ta spoljna informacija o kuci u ritopeku. to novinarima ne smije da se dogodi, moraju da skidaju transkript. nama laicima moze, no to nije vazno.

Edited by morgana
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

Ja sam gledala u presingu kod cosica i tad mi ostsvila snazan utisak, inteligentne i osobe koja je prosla kroz tezak put isceljenja

 

mislim sada, u vezi sa objelodanjenjem lecicebog imena.

je li sad bila kod cosica?

Edited by morgana
Link to comment
Just now, morgana said:

 

nije ona meni uopste jezicki problematicna sem u toj melodiji koju je zadrzala iz maternjeg jezika.

prvo sam i ja mislila da je samo to.

na drugo slušanje, plus na slušanje pressinga kod ćosića - nije samo to.

 

navodim to ovde na temi samo zato što sam sigurna da će biti misinterpretacija. ne nužno zlonamernih....

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

mislim sada, u vezi sa objelodanjenjem lecicebog imena.

je li sad bila kod cosica?

Ne, sori, promasila sam kontex

 

Ovo je iz 2020.

 

Edit, jes, ima cudnu sintaxu

Al saosecam, i moj red reci je cesto dibidus nepravilan

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

ne zajebaji. danijela nije dala izjavu nikome sem insajderu, u video formi.

 

Hoćeš da kažeš da je celo ovo medijsko suđenje bazirano na intervjuu insajderu?

Link to comment
5 minutes ago, Forest said:

 

Hoćeš da kažeš da je celo ovo medijsko suđenje bazirano na intervjuu insajderu?

 

kazem da informaciju o tome da li je prostor automobil kao u infou iz 2020. ili kuca imamo izrecenu samo tu. znaci, ko je korektno prenio insajderov intervju, korektno je prenio taj podatak. nova s ocigledno nije. ozbiljnim medijima se takav gaf mnogo teze desi. toliko na podtemu.

 

edit, lose formulisana prva recenica. dakle, samo u videu imamo pomen prostora u kojem se silovanje desilo, a tu se ne pominje kuca.

Edited by morgana
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...