Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

3 minutes ago, halloween said:

Doći ću kod tebe da ti se ispovedim, velečasni.

 

Samo se javno izvini tašti ako se pokaže da nisi u pravu i nemoj to više da radiš, meni to ok, ne mora ispovedanje.

Link to comment
12 minutes ago, Patty Lee said:

Naučila sam kako da ubacim tvit da se vidi, sad ostaje da naučim kako da ubacim jedan po jedan :isuse:

 

Uglavnom, ceo niz 👇🏻

 

 

 

 

 

 

Nijedan iPhone ne "šiša" latinicu kao što je kod Lečića na screenshotovima.

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

kao da citam jednu ppp forumasicu :fantom:

nisam ja.

 

edit. tek sad vidim: koji je andrak ovom petričiću!?! 

Edited by pt 2.0
Link to comment
30 minutes ago, Caligula said:

 

Cekaj, imas zenu, decu, prijatelje, poznat si glumac. Radis sa ljudima, postuju te. Odjednom se pojavi ludacha iz proslosti od koje si jedva pobegao i optuzi te za silovanje i otmicu.

 

Internet gori. Svuda tvoje ime. Izadjes na ulicu pa ipak brze bolje utrcis u stan. Prvo sto ti padne na pamet (?) je da snimis video gde pricas kako si vernik i na kraju dobrodusno pretis toj zeni savetujes ludachu da se mane corava posla i ne stice reputaciju (kakvu reputaciju jbt) preko tvog imena.

 

Ne znam, meni nelogicno. Ne mogu da zamislim Batu Stojkovica kako se pravda da je vernik i da pobednicki stavlja skrinshot sa telefona gde ga 40 godina mladja zena ljubazno odbija i uglavnom mu ne odgovara na pohotne poruke.

 

Sad ti nastavi sa Koksom da spinujes, kapiram da delite isti sentiment povodom ovog ocrnjivanja Leke™

 

 

Ne znam kakav je stav slepog miša (mogu da ga pitam), ali reći ću ti svoj.

 

Leka, takav kakav jeste, nikad mi nije bio simpatičan. Jednostavno, uvek mi je delovao kao vulgarni primitivac koga više vode nagoni nego razum. I takav mi je ostao čak i u doba "Plišane Revolucije" kada je odjednom postao opšteprihvaćen i voljen.

 

Još manje mi se svidja što se sad poziva na pretpostavku nevinosti kad je sam požurio da (metaforički) išutira svog nekadašnjeg kolegu sa studija kad je bio na zemlji.

 

Ali, sa druge strane. kao što ima slučajeva da kulturna i poštovana osoba uradi neko nedelo, tako je moguće da i Leka, sa svim svojim manama, nije izvršio to delo. Jednostavno nema dovoljno empirijskih dokaza, a ja lično nisam rad da bacam kamenje.

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Patty Lee said:

Naučila sam kako da ubacim tvit da se vidi, sad ostaje da naučim kako da ubacim jedan po jedan :isuse:

 

Uglavnom, ceo niz 👇🏻

 

 

 

 

 

 

 

vecina navedenih opservacija (u nizu) po meni moze da stoji. ogradjujem se sto se iphone-a tice, ne znam ga. 

vremena nisu problematicna.

ton kristinine poruke zaista lici, i stilski i interpunkcijski, na lecica. ona je pismena zena inace.

oblacici s lecicevim porukama su magloviti i cesto imaju jednu strafticu pri dnu.

opet, ne tvrdim da je on falsifikator ovdje, ali indicije koje idu na tu stranu svakako mogu da se pronadju, bile dobre smjernice ili ne.

Link to comment
40 minutes ago, msv said:

 

Ostavila je mogućnost za još jedan obrt :D 

 

 

 

Hoce li neko da javi ovoj zeni da se ne izjasnjava ako nema informacija o onome o cemu se izjasnjava, jer tako posle nikome nece imati potrebe da se izvinjava i nikakva kola se nece lomiti po njoj? I jednom je previse, da bi to tri puta uradio moras biti ozbiljan debil.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, Moonwalker said:


Takodje je problem sto su institucije, pravosudni sistem pogotovo,

hajdzekovane tako da ne funkcionisu, a pogotovo ne funkcionisu za nekog ko nema jaku neformalnu mrezu.


Ako se uzme bilo koji primer «malog coveka» i njegovog sudara sa nepravdom. I to nije nus posledica ovih desetak godina (strasno kako vreme prolazi), vec postoji svesna namera ka urusavanju istih gde god su ovi populisticki rezimi. Sa idejom da se taj obican covek potpuno deprimira i odustane od borbe za bilo sta. Gde je slucaj one zene i gradjevinskog «investitora», pregazenih ljudi, nestalih bivsih politicara i drzavnih sluzbenika, svih tragedija u vojsci, na rampama auto puta.

 

Ovo je stajalo u nekoj fioci, to se znalo. U filmu on nije identifikovan, i tako je neupucena javnost tipovala na druge.
 

Zasto sistem nije reagovao, na bilo koji makar i traljav nacin?
 

Ni sad ne bi svega bilo da se jedni sa drugima ne obracunavaju, i unutar tog morbidne grupe ljudi na vlasti ne botuju javno svako za svoje «navodne» preference.

 

Osudili su ovih dana onog coveka iz HN na maksimalnu kaznu za ubistvo sugradjanke koja je zivela u Novom Sadu.

 

Pise  se da pre onog sto se desilo prijava policiji za pretnje stajala preko pola godine u nekoj fioci. Sta je sa njenim zivotom? Gde je sistem, bilo koji?

 

Sto se medija tice, mi nemamo vise novinara koji sa ovakvim stvarima mogu da se nose, a da im je dozvoljeno da rade, da imaju obrazovanje i znanje.
 

I da se ne lazemo ovo  su okolnosti u kojima zapravo zivi najveci broj zena:

 

https://www.slobodnaevropa.org/a/marija-lukic--podrska-jutka-sudjenje/30256542.html

 

Ovo kontinuirano zlo i bolest od coveka i zacetnik koncepta rijalitija pre televizijskog nije na ovom sudjenju bilo zbog sebe, vec po «sluzbenoj» duznosti. 

 

 

Simbolicnih 3 meseca je ovaj dobio zbog buke, jer je nju zastupao Borovic zbog fikus-fokus grupa, zato sto mladje zene  na temama vec par meseci ni njihovi i cesto iz okruzenja uvezeni botovi na zenskom forumu ne mogu da primire i istroluju ma koliko bile nezainteresovane za siru politiku.


A to je zato sto za razliku imaju RL iskustvo sta znaci egzistencijalna pretnja i koliko je fizicki slabija i osoba i socijalno neumrezena kenselovana i pre nego je ova rec usla u modu.

 

To je ono sto promice ispoda radara dok se bavimo «ozbiljnim» temama. O ovakvim stvarima se pise tek po incidentu

 

PS Ne mogu da ne primetim da se i gospodja Dobricanin specijalizovala za ulogu u domenu struke.

 

 

Apsolutno.

S tim sto bih primetio da mali covek vs veliki covek + skupi advokati + sud nije srpski specijalitet.

To je vazno, da se u dijagnostici stanje i predlog mera ne bismo ogranicili na specificnosti srpske kultura i institucionalnog okvira.

Edited by Budja
  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Moram da priznam da je meni najveći WTF taj što su oni oboje čuvali tu komunikaciju iz 2019, ako se ne varam. Who does that?!

 

Ja sve živo brišem i to praktićno u real time.

 

Od kada imam smart phone nikad nijednu poruku nisam obrisao. Nikad nijedan e-mail nisam obrisao (osim spama).

Ne zato što mi treba, nego što ne vidim razloga da se bavim tim.

Tako da, eto, ima nas. :)

  • +1 3
Link to comment
35 minutes ago, Jeremija said:

 

Ali, sa druge strane. kao što ima slučajeva da kulturna i poštovana osoba uradi neko nedelo, tako je moguće da i Leka, sa svim svojim manama, nije izvršio to delo. Jednostavno nema dovoljno empirijskih dokaza, a ja lično nisam rad da bacam kamenje

 

 

Bold stoji kao princip.

 

Ostatak ne jer dokazi su javno objavljeni mnogo vise nego sto bi smelo, sa obe strane. Ili zaista verujes da je onaj snimljeni razgovor sa probe za komad?

Link to comment
9 minutes ago, JozoMujica said:

 

Od kada imam smart phone nikad nijednu poruku nisam obrisao. Nikad nijedan e-mail nisam obrisao (osim spama).

Ne zato što mi treba, nego što ne vidim razloga da se bavim tim.

Tako da, eto, ima nas. :)

Ne brišem ni ja ništa, mislio sam da niko ne briše jer zašto bi, osim oženjenih švalera ali izgleda da ni oni ne brišu :fantom:

Edited by Heaviside
  • Haha 6
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...