Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

5 minutes ago, Heaviside said:

 

Ja mislim da ovo nije pitanje inteligencije već da je on psiho koji veruje u one gadosti o tome da im je on zapravo činio čast i da je izgovoreno "ne" samo jedna erotska igra. Mislim da je iz fazona da je on bio dobar prema Danijeli, da su podelili jedan divan trenutak, a ona mu ovako vraća. Nije u potpunosti svestan u šta se upušta.


To je i moj utisak. Nije on toliki psiho (sustinski) koliko je proizvod mentaliteta (znas li ti ko sam ja) plus specificne profesije u kojoj se bustuje ego. A niko u zivotu da mu pomogne da prikoci.

 

4 minutes ago, pbg12345 said:

kao da citam jednu ppp forumasicu :fantom:


Nemoj, molim te.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

Ja mislim da ovo nije pitanje inteligencije već da je on psiho koji veruje u one gadosti o tome da im je on zapravo činio čast i da je izgovoreno "ne" samo jedna erotska igra. Mislim da je iz fazona da je on bio dobar prema Danijeli, da su podelili jedan divan trenutak, a ona mu ovako vraća. Nije u potpunosti svestan u šta se upušta.

pa to,umisljen u svoju velicinu, pa posledicno ispada smesan/glup

bolje mu da se brani na neku psihozu i iluziju o sebi, da je totalno odvaljen od realnosti, to bi mu najpre proslo

Link to comment
3 minutes ago, adam said:

ja imam ozbiljan problem s ovim seks za uslugu narativom. ako koleginica odbije tvoje muvanje pa te posle nekog vremena zamoli za uslugu,

nije normalno ni da pomislis a kamo li da podrazumevas da ona nudi seks za tu uslugu.

Različitim ljudima su različite stvari normalne. Ako se neko muva tako što spopada po svlačionicama, od njega se ne može očekivati ništa drugo. Ona je sama rekla da ju je prethodno napastvovao u svlačionici. Šta je mogla da očekuje od takvog mentola.

 

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

 

Ja mislim da ovo nije pitanje inteligencije već da je on psiho koji veruje u one gadosti o tome da im je on zapravo činio čast i da je izgovoreno "ne" samo jedna erotska igra. Mislim da je iz fazona da je on bio dobar prema Danijeli, da su podelili jedan divan trenutak, a ona mu ovako vraća. Nije u potpunosti svestan u šta se upušta.

 

Tacno tako, to je bilo jasno jos kad se pojavio onaj snimak. Takvi ljudi su oko sebe stvorili babl sastavljen od prvorazrednog misljenja o sebi i kad im se ovako nesto desi to shvataju kao zadiranje u nesto sto je njihovo bogomdano pravo. Moze se diskutovati o tome koliko je bahatost generalno posledica nedostatka inteligencije ali ovde je bahatost u pitanju, neverica da tamo negde postoji neki svet u kojem se i neko drugi pita za nesto sto zeli Branislav Lecic a ne samo Branislav Lecic. Mene nimalo ne cudi to sto je on zavrsio u srpskoj politici, tamo ih ima sijaset napravljenih od slicnog materijala.

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:


nekako uzmem pa zamishljam poshtenog choveka kad ga snadje nepravedna javna optuzba za bilo shta, kako se sav skupi i smanji i pita shta da radi. u sebi. predrasuda neka.
 

 

nevezano za konkretan slučaj, zaista zanimljiva predrasuda: nemo'segicaš, ćuti, trpi i čekaj da spora i dostižna pravda ispliva.

posle nje dolazi sledeća: čim ćuti, znači kriv/a je.

 

Edited by koksy
Link to comment



 
...
 
koliki je cirkus  napravio sam od sebe, jos je gluplji nego sto je do sada delovao [emoji38]ol:
nishta ne govorim samo znachajno stojim sa strane :hihi:



sent from bubamoto

Link to comment
10 minutes ago, duma said:

Različitim ljudima su različite stvari normalne. Ako se neko muva tako što spopada po svlačionicama, od njega se ne može očekivati ništa drugo. Ona je sama rekla da ju je prethodno napastvovao u svlačionici. Šta je mogla da očekuje od takvog mentola.

 

Polako ali sigurno ideš ka kratka suknja argumentu... Čuj, šta je mogla da očekuje? Verovatno svakakva seljačka upucavanja ali ne i da bude jebeno silovana.

  • +1 7
Link to comment
5 minutes ago, koksy said:

 

nevezano za konkretan slučaj, zaista zanimljiva predrasuda: nemo'segicaš, ćuti, trpi i čekaj da spora i dostižna pravda ispliva.

posle nje dolazi sledeća: čim ćuti, znači kriv/a je.

 

 

 

Kokse, problem je sto se ovaj gica kao da je kriv.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

 

Kokse, problem je sto se ovaj gica kao da je kriv.

 

i dalje se strogo držim dalje od konkretnog slučaja: kako se gicaš kao da nisi kriv?

Link to comment
 
nevezano za konkretan slučaj, zaista zanimljiva predrasuda: nemo'segicaš, ćuti, trpi i čekaj da spora i dostižna pravda ispliva.
posle nje dolazi sledeća: čim ćuti, znači kriv/a je.
 
ne govorim ja zapravo o tome kako ce sredina videti tog hipotetichkog choveka, nego kako ce se on doziveti sam, sredovechan, poshten, porodichni chovek koji nije uradio nishta, mogao bi da bude shockiran i sjadjen, shta mu se desilo i zashto. bar nekoliko dana pre snimanja video uratka u kome, kazu, nastupa kao predvodnik sekte (naravno da nisam gledala, niti cu). znachi samo mali filmski zaplet o nevino optuzenom random liku, kako bi mozda reagovao. goran markovic da rezira :hihi:

ovako, koliko nam dana treba do scenarija 'hahaha naseli ste hahaha' :ph34r:

sent from bubamoto

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Aleksija said:

a i glup je ko kurac.

 

 

Ne znam za svet ali zene definitivno spasavaju ovaj forum svojom preciznom i efikasnom upotrebom bogatstva srpskog jezika.:D

 

Da je Leka Jebac na vreme razmislio zasto je narod uopste smislio ovu kovanicu "glup si ko kurac" mozda tom svom velepostovanom organu ne bi prepustio da misli umesto njega. Problem je to sto ga taj organ sad nece izvuci iz sranja, bice mu potreban onaj drugi organ koji ljudi obicno koriste da njime misle. A za taj drugi organ ocigledno nema isti nivo postovanja kao za onaj koji je metao s postovanjem pa je sad malo frkica.

Link to comment
11 minutes ago, koksy said:

 

i dalje se strogo držim dalje od konkretnog slučaja: kako se gicaš kao da nisi kriv?

 

Prvo se zapitas zasto te ALO i Informer brane. A svakako ne snimas stilsku vezbu od 15 minuta spinovanja i otvorenih pretnji zeni koja te okrivila za silovanje. Takodje, ne postavljas skrinshotove sa mobilnog gde kao matori jarac zaskaces devojku koja ti uctivo odgovara a ti onda njenu uctivost glasno tumacis kao "htela je"

 

To se prosto ne radi ako si civilizovan, ako imas neku empaticnost, ako si covek, muskarac, ako postujes i volis zenski princip kako barem on tvrdi da postuje.

 

Jbt to valjda svaki normalan muskarac oseca. Ja bih se posle laznih optuzbi ovog tipa sklupcao u fetusni polozaj i pitao se u kakvom svetu zivimo, stideo bih se sam sebe iako nisam kriv.

 

 

edit, Gospa gore objasnila pre mene

Edited by Caligula
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...