Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

4 minutes ago, copkillah said:

 

gotovo sad, obeleženi ste :fantom:

 

 

:ohmy:

 

Salu na stranu, moze da se desi da se izgube dijakritici, zavisi i od verzije iOS-a i podesavanja i instalirane tastature, meni se desavalo to sa drugarom dok sam koristio iPhone, zato sam odmah i napisao da moze.

 

Nego, jeste primetili kako koko Hristina sad pokusava da dokaze da je Lecic nesto falsifikovao tvrdeci da iPhone ne ponavlja datum u  porukama poslatim istog dana* iako se to isto desava i na njenom skrinsotu? :D

 

Link to comment

sve u svemu odbrana ide od tupastih kokosi™ 'leko, ti si toliko lep da nema potrebe da silujes,mozes da biras' :frust:  do onih mislecih sto sve prokljuve  koji su  zakljucili da je novi svetski poredak kenselovao leku :cool:

a okacio je i link na alo.rs gde ga brani eva ras :lolol:

cirkus

odoh, da ne kdp-isem ovde

Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

sve u svemu odbrana ide od tupastih kokosi™ 'leko, ti si toliko lep da nema potrebe da silujes,mozes da biras' :frust:  do onih mislecih sto sve prokljuve  koji su  zakljucili da je novi svetski poredak kenselovao leku :cool:

a okacio je i link na alo.rs gde ga brani eva ras :lolol:

cirkus

odoh, da ne kdp-isem ovde

 

ma samo kdp-isi, sta fali. na temu je.

Link to comment
29 minutes ago, Moonwalker said:

Evo doticu se mene, a trebalo bi da se doticu i svakog stanovnika te zemlje. Smatram da je skandalozno kao argument za diskvalifikaciju nje kao osobe. 

 

Naravno da je to skandalozno, ali to  je više naš problem nego njen. 

Ona živi u zemlji u kojoj je to kraajnje neprihvatljiivo.

Link to comment
7 minutes ago, ronin said:

 

Prejako!

 

a zato je i obrisala onaj komentar podrske kod leke na fb 

 

koliki je cirkus  napravio sam od sebe, jos je gluplji nego sto je do sada delovao :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Čekaj, vi niste primetili datum slanja odgovora Leki je godinu dana kasnije??? Ali vreme poruke je kao 2 minuta kasnije, ali ne lezi vraže, umesto 2019 godine, stoji 2020 godina?

  • Haha 1
Link to comment

 

9 minutes ago, InvisibleLight said:

 

a zato je i obrisala onaj komentar podrske kod leke na fb 

 

koliki je cirkus  napravio sam od sebe, jos je gluplji nego sto je do sada delovao :lolol:

Ja mislim da ovo nije pitanje inteligencije već da je on psiho koji veruje u one gadosti o tome da im je on zapravo činio čast i da je izgovoreno "ne" samo jedna erotska igra. Mislim da je iz fazona da je on bio dobar prema Danijeli, da su podelili jedan divan trenutak, a ona mu ovako vraća. Nije u potpunosti svestan u šta se upušta.

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:


 

kakvo sad prolazenje poligrafa? jel poligraf zvanichno sredstvo za odluchivanje ili nije? nasprdasmo se sa gospodinom kokezom i hrkalovickom onoliko, ima poligraf, ali nije zvanichan, a ko nece taj je vec kriv? ja cu za taj poligraf pitati kolko hocesh josh puta, nishta ne razumem :isuse:



sent from bubamoto
 

To ti je onaj poligraf koji se godinama promoviše kao vrhunsko dokazano sredstvo. Ko neće na poligraf, nešto krije. Tako kaže Vučić. 

E sad, imaš matorog glumca sa očiglednim egoisticnim poremećajčićem ličnosti koji će proći poligraf bez većih problema. I koji medij će onda da tvrdi da je Vucicev omiljeni svedok nepouzdana sprava. 

A još kad sa punim pravom žrtva odbije poligraf, eto žurke u medijima 

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...