Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

11 minutes ago, Uskebasi said:

Zrtve treba ohrabrivati da odmah prijave, a na drzavu treba vrsiti pritisak da obezbedi strucan kadar da prikupi dokaze i pomogne zrtvi da prevazidje traumu. Jedini nacin da se pomogne zrtvama je upravo kroz institucije sistema (kakve god da su).


Slazem se sa tobom.
 

Medjutim, ona devojka sto je ubijena u Novom Sadu je prijavila policiji pretnje sest meseci pre ubistva. Nije joj to pomoglo, iako je bilo dovoljno da progonitelj ne moze da predje granicu.

Edited by Moonwalker
Link to comment

samo da primetim da na komunikaciji koju je predator podelio nedostaju datum i vreme na nekoliko mesta

to treba uzeti sa rezervom

Edited by cedo
Link to comment
19 minutes ago, Moonwalker said:

Pa sta ako zivi u SAD? Od kada je to tema? Je li trebalo da je kenseluje do kraja? Da je pojede mrak?

Neko ko ima pristup medijima danas će imati problema u SAD zato što je bio žrtva silovanja? 

Mrak će pojesti Lečića, kao što je i zaslužio.

 

25 minutes ago, Moonwalker said:

Da okrenemo pitanja malo. Zasto je on njoj usputnoj kres kombinaciji (iz njegovog ugla) dok je u ON u svezem braku i sa bebom u kuci cinio takvu uslugu?

Ajde, pogledaj šta sam napisao o njemu. Sve ovo uopšte ne opravdava njega, naprotiv.

 

26 minutes ago, Moonwalker said:

Koji je njegov motiv bio? Da se resi problema u svom dvoristu. Pa je ona trebalo da cuti jer su kvit. Ono sta je bilo u Vegasu, ostaje u Vegasu.

 

Precvao bacje. Pre su se žene lomile oko njega, sad mora da plaća/nudi usluge.

 

Link to comment
8 hours ago, Tsai said:

Opet ostaje pitanje sta konkretno raditi kad imas takve situacije, a ima ih koliko zelis, nazalost, gde je svedocenje jedini dokaz. Vise sam reagovao na ono s prethodne stranice da je Lecicu sad unisten zivot. Prvo, nije i ne mora da znaxi - drugo, sta sve te devojke da kazu onda? 

Nije ovde vise u pitanju ni Lecic - na stranu sto cak i najnaklonjeniji njemu, a takvih sva je prilika nema mnogo, ne potezu uobicajen uticaj sluzbitm, namestaljku - jos manje je u pitanju zena koja je silovana, a ponajmanje problematika zlostavljanja i resavanja tog drustvenog problema...

Pretvorilo se, a i pretvara, ne budi mi zamereno sa odjecima cak i ovde, na forumu, na uobicajeno za ovakve slucajeve чаршијско kopanje po pikanterijama, provetravanje pikantnih i ostalih detalja, razmenu rekla-kazala informacija potenciranih takozvanim internetalijamatm koje su samo omogucile da комшијски пенџери/плотови budu blize jedan drugom, a ono uz jutarnju kafu јао, пријо, јесил чула шта има ново од јутрос postane cuveno pravo na misljenje i borba za slobodu :isuse: njegovog iznosenja po svaku cenu...

Mislim, rekose nam da ce svet da postane jedno veliko (globalno) selo, ali je sva prilika da sve vise postaje samo - selo.

Selendra, ako cemo bas...

 

Niko se od zaista zainteresovanih ovde ovajditi nece.

Niti ce iko od idiota dobiti sta zasluzuje...

 

 

:fantom: 

 

 

 

Link to comment



daj Boze da Lecic ode na poligraf i prodje uspesno, mediji ce eksplodirati i lagano se prebaciti na njegovu stranu.
kakvo sad prolazenje poligrafa? jel poligraf zvanichno sredstvo za odluchivanje ili nije? nasprdasmo se sa gospodinom kokezom i hrkalovickom onoliko, ima poligraf, ali nije zvanichan, a ko nece taj je vec kriv? ja cu za taj poligraf pitati kolko hocesh josh puta, nishta ne razumem :isuse:



sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, duma said:

Neko ko ima pristup medijima danas će imati problema u SAD zato što je bio žrtva silovanja?


Ona ima porodicu u Srbiji. Deo je manjinskog naroda. Kakva mislis da je njihova socijalna mreza u poredjenju sa njegovom? U komentarima postavljaju pitanje njenog «neobicnog» prezimena. PLI materina udbasko, botovska i slepacka

 

18 minutes ago, duma said:

Mrak će pojesti Lečića, kao što je i zaslužio.


Nece ga pojesti mrak. Vratice se on «kroz prozor» ne sekiram se ja za njega. Mnogi potajno postuju ovakve junake.

 

18 minutes ago, duma said:

Ajde, pogledaj šta sam napisao o njemu. Sve ovo uopšte ne opravdava njega, naprotiv.


Ne mislim ja da ga ti branis, vec da mozgas kako da se njeno «postenje» i nevinost proda javnosti koja ima standarde kojih smo svi svesni. Hoces  da ti kazem otvoreno. Nikako. Ona je tu kriva po defaultu.

 

18 minutes ago, duma said:

Precvao bacje. Pre su se žene lomile oko njega, sad mora da plaća/nudi usluge.


Malo morgen, sklanjanje neprijatnih svedoka as far as possible. Jer je djubre svesno sta je uradilo.


Da je nije trigerovao sa onim nastupom u slucaju Aleksic, mozda bi njegov poduhvat ostao nepoznat siroj javnosti van umetnickih krugova.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, Uskebasi said:

Problem sa ruljom za lincovanje je u tome sto ne pomaze buducim zrtvama silovanja, ne ohrabruje ih da delo prijave, nego bas suprotno od toga. Koja zrtva silovanja bi zelela da se o njoj raspravlja po internet forumima, twitteru i fejsbuku? Koja zrtva silovanja bi zelela da deo rulje koji je na strani ucinioca dokazuje javnosti da zrtva npr. nije previse moralna?

Koliko god pravosudje bilo sjebano, neefikasno i podlozno korupciji, ipak je daleko bolja opcija od random Mileta na fajsbuku.

Koliko god se to laznim moralistima ne dopadalo, pretpostavka nevinosti je jedno on najvecih pravnih dostignuca, kljucni element pravne drzave. Drustvo koje ne postuje pretpostavku nevinosti zasluzuje pravosudje kakvo mi danas imamo.

 

Cekaj, ti ovde kazes da narod treba da pokaze vise sistematicnosti od institucija? U situaciji kada se zeni koja prijavljuje silovanje u tuzilastvu kaze da to ne moze da ostane u okviru suda vec ide direkt u tabloide?

 

Ovaj bold gore potpisujem, ali taj bold samo govori o ocajnom polozaju zena koje se i pored predstojeceg toplog zeca i razvlacenja intime po mrezama odlucuju na prijavljivanje nasilnika. Inace, i sama Marija Lukic je rekla skoro na N1 da zrtvama silovanja i maltretiranja ne prija cak ni paznja naklonjene javnosti (a kamoli ova druga)... tako da se vracamo na ovo s pocetka, a to je da institucije prve ne stite zrtvu od tabloidnog razvlacenja. Iz tog problema se direktno radja onaj drugi, dakle problem rulje koja bi da lincuje ili siledziju ili kurvu koja se usudila da tuzi postenog glumca.

Link to comment
On 24.3.2021. at 20:18, Hermetico said:

Žena kaže da je njoj drago da se pročita njena pesma o slučaju. Veliko je ona mudo. Ne bih davio poezijom ali valjda može biti informativno. Ne reklamiram nas (ne zarađujemo od ovoga), nego ona pita šta pričamo i šta se priča i malo se srodila s mojim blejanjem ovde, pa kaže podeli.

 

TUŽNO DETINJSTVO ZORANA PANTELIĆA 

 

Inspektorka kaže: Pozvana si.

 

Precizni ostaci emotivnog jednoumlja.

 

I ne ostavlja na miru duhove penetrirajućih subjekata 
Zoran Pantelić je 11.jula 2010.godine analnošću bez lica ušao u prostor stvaranja.
Oterala sam brata u pizdu materinu.
Bila u policijskoj stanici u 29.novembra.
Otišla tamo gde su crvene gaće.
Kažu: Odlično. Imamo DNK!
Ja kažem: Odlično.
I dobijem otkaz.
Posle sam bila na pozorišnom festivalu MESS u Sarajevu.
Pljuvala direktora nevladine organizacije.
Bila sam na obuci za rad sa ženama koje su doživele nasilje,.
Susrela se sa bivšim zavisnicama, prostitutkama, obljubljenima od strane očeva.
Nisam ustala iz kreveta.
Ustala sam iz kreveta.
Odlučila da ako ne ustanem,
Onda će me jebati ko god stigne.
Metaforički i bukvalno.
Lice Zorana Pantelića je otkriveno.
Inspektorka kaže: Uhvaćen je.
Ja kažem:....
Inspektorka kaže: Pozvaće vas na sud.
Ja kažem: ...
Pozovu me na sud.
Kako ste bili obučeni?
Majca na bretele.

Koje boje?

Crne.
Pokažite dokle vam je bila suknja.
Ovako dovde.Malo iznad kolena.
Da li smatrate da ste bili provokativno obučeni?
Smatram. Ja smatram. Smatram. JA smatram!
Gola bih prošetala Ustaničkom, a da mi niko ne ušeta u analni otvor.
I ja kažem, gospođo.
Mislite, gospodine?
Gospodine, gospodine..

 

15 devojaka/6 se odazvalo/4 se pojavile/3 ćutale
Prvi dolazak/ drugi dolazak/ Treći dolazak
Zoran Pantelić (31), raznosač peciva iz Grocke obraća se:
TANJA; ANA; MARIJA ; IZVINITEEEE! (ovo se peva)

 

Ja odvrćem glave koje u tom trenutku ćute.
Odlazim da ustanem.
Odlazim da čujem
9 godina
9 godina šetnje
9 godina jela
9 godina sna
9 godina nemogućnosti šetnje kroz analne otvore
9 godina prezentacije "nadziranja i kažnjavanja"
Samo da napomenem. Da napomenem. Važno je napomenuti.
"Zoran P je oženjen, nema dece i raznosač je peciva.
Izvor Kurira iz policije kaže da je imao teško detinjstvo, da ga je otac maltretirao, kao njegovu majku i braću."

 

Prijatan dan vam želim!

moram da se vratim na ovaj post, jer sam ga nekako pretrčala, bila u žurbi

 

sada sam ''natenane'' pročitala ovu pesmu i imam da kažem sledeće:

 

tvoja žena je sinonim za hrabrost, poštenje, integritet, iskrenost , dostojanstvo, ... moglo bi verovatno još svašta-nešto da se doda, ja nisam sa rečima baš spretna

 

carica :ziga:

prenesi veliki pozdrav i podršku do neba

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Cekaj, ti ovde kazes da narod treba da pokaze vise sistematicnosti od institucija? U situaciji kada se zeni koja prijavljuje silovanje u tuzilastvu kaze da to ne moze da ostane u okviru suda vec ide direkt u tabloide?

 

Ovaj bold gore potpisujem, ali taj bold samo govori o ocajnom polozaju zena koje se i pored predstojeceg toplog zeca i razvlacenja intime po mrezama odlucuju na prijavljivanje nasilnika. Inace, i sama Marija Lukic je rekla skoro na N1 da zrtvama silovanja i maltretiranja ne prija cak ni paznja naklonjene javnosti (a kamoli ova druga)... tako da se vracamo na ovo s pocetka, a to je da institucije prve ne stite zrtvu od tabloidnog razvlacenja. Iz tog problema se direktno radja onaj drugi, dakle problem rulje koja bi da lincuje ili siledziju ili kurvu koja se usudila da tuzi postenog glumca.


+ 1

Link to comment
1 hour ago, Ryo said:

Hristina je uhvacena u lazi. Izbrisala je njene poruke. Lecic moze komotno da je tuzi.

 

Kakva je glupaca ispala...

 

A nije baš da je pre ovoga delovala inteligentno. :D

Link to comment
1 hour ago, Ryo said:

Hristina je uhvacena u lazi. Izbrisala je njene poruke. Lecic moze komotno da je tuzi.

 

Kakva je glupaca ispala...

 

 

 

Citao sam Lecicevu verziju, nista ona tamo nije napisala sto bi je diskreditovalo. Ovaj jarac navaljivao, ona uctivo odbijala, ne dve poruke odgovorila i to u fazonu "mozda ce mi trebati za neku emisiju, politicar je, da ga ne teram bas u kurac"...

 

Meni ovo njegovo objavljivanje vise govori o njemu nego o njoj, sa sve njegovim tizer uvodom, "raskrinkavamo jednu po jednu"

 

Covek je ozbiljno djubre.

  • +1 9
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

 

Citao sam Lecicevu verziju, nista ona tamo nije napisala sto bi je diskreditovalo. Ovaj jarac navaljivao, ona uctivo odbijala, ne dve poruke odgovorila i to u fazonu "mozda ce mi trebati za neku emisiju, politicar je, da ga ne teram bas u kurac"...

 

Meni ovo njegovo objavljivanje vise govori o njemu nego o njoj, sa sve njegovim tizer uvodom, "raskrinkavamo jednu po jednu"

 

Covek je ozbiljno djubre.


:thumbsup:

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

cek on као udara skrinshot prepiske sa svog mobilnog, i tada se iz njenih poruka gubi latinica, tj postaju napisane osisanom latinicom, bez č.š?

jel to moguce? 

Jeste.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...