Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

14 hours ago, Aleksija said:

ne znam, ono sto sam ja gledala, lecic ume da bude sasvim korektan pozorisni glumac. 


Ja kad nekog ne mogu - ne mogu, sta cu. U potpunosti delim Bubin sentiment... 
Samo ga postavi pored jednog zaista vanserijskog karakternog glumca kakav je bio Glogovac, nijansiranost, ubedljivost a bez napinjanja ceonih vena,  o tome pricam. Sirov je, ne mogu ja to :ph34r:

 

  • +1 5
Link to comment

A šta je u dužoj verziji?

 

Jel to postoji negde?

 

Ja sam iznedrio™ teoriju po kojoj se Lečić može braniti, ali na osnovu kraće verzije... Samo je to bilo pre sinoćenjeg nastupa... 

Link to comment
14 minutes ago, ZeeGerman said:

mislim da NYT nije preslušavao dužu verziju

 

na osnovu čega to misliš? meni deluje kao da jesu, ne znam na osnovu čega bi inače tvrdili nešto ovako:

 

Quote

Stajnfeld provided a 77-minute audio file that she says represents nearly all of their roughly 90-minute conversation: The tape cut off, she said, when her phone battery died. Parts of their conversation are inaudible, and drowned out by background noise. Still, there is no indication they were rehearsing dialogue. Though the voices are muffled at times and the banter often seems friendly, Stajnfeld’s voice gets sterner as she describes how hurt she was by his actions. Lecic responds in a way that suggests he believed that what happened was consensual.

 

Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Gledamo žena i ja, kaže žena, lepo je sročio, advokat mu pomagao, vidi se, pa kao možda ima nekog smisla, pa taj pravnički pogled na sve, da treba sagledati i ovo i ono...

 

I kad je rekao da je vernik, žena u istom trenutku "Sad sam sigurna da ju je silovao"...

 

Meni bilo smešno, ali, jbg, kaže ona, kad je bila advokat, uvek su se krvci vadili da ne bi oni jer su vernici, a krivi, da ne mogu biti krvlji...

 

Standradan žvaka, glupa ko' kurac...

 

+milion

 

jbt taj LDP ispao zbir najvecih idiota, leka ldp vernik, ceda muftija ortak i lopina, beba vucicev mozak, ko jos..

a bili su 'avangarda' demokratskih snaga 200oih:rolf:


 

Spoiler

 

offt:

Quote

 

juce pricam s drugarom, sinhrono smo imali izjebavanje od prepodobnih bozijih lica, kao nikad u zivotu

njega zvala monahinja iz jednog manastira na fruskoj g. da dodje da im leci psa. em vozio 20ak km donde plus nazad em psa pregledao i dao terapiju, ona kao nije ni pitala sta da plati i za 5 dana dolazi u grad i to u drugu apoteku da kupi lekove, ne njegovu i nit ga zove nit placa

 

mene cimao neki blagoglagoljiv student bogoslovije, toliko arhaicnih ,tradiconal. izraza u svakodn. komunikaciji niad cula, ja mu trazila neke stare crkvene knjige na staroslovenskom po zbirkama, cimala se danima da nadjem  i plus, koji je text u njoj jer ne znam to pismo, na kraju mu i fotkala sta hteo i poslala na mejl, samo da on ne bi morao da dolazi, istrazuje. njegovo bilo samo da mi posalje formalno molbu, da se ovde administr. zavede, kao sto je pravilo svaki put kad neko trazi materijal iz institucije koji ce posle objaviti. nikad se posle nije javio, nestao netragom,a toliko bio ljubazan i moleciv

 

skotovi licemerni bezobrazni samozivi, plus je monahinja antivaxerka

 sto dalje od popova i 'sudice mi bog' likova

 


 

 

Edited by InvisibleLight
  • +1 2
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

To je i moj hajlajt! Lik je mrtav ozbiljan izjavio da mi svi trenutno “silujemo ženu u njemu” :ajde:


To sam pauzirala pa vracala da potvrdim da sam stvarno cula, pomislila da mi kafein jos nije sasvim razbudio mozak :wacko: 

Dalje nisam ni mogla, mozda probam posle :ph34r:

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, ragasto said:

+1

Čim postoji argument "Bog mi je svedok", u najvećem broju slučajeva je jasno. A ovde ima i "Gospođo, niste me razumeli".

Fali jos samo da se zakune u dete, mislim mozda i jeste, nisam slusao.

Link to comment

Pomenuo je decu i veru u Isusa Hrista, ali odvojeno! 
 

17 minutes ago, Leia said:


To sam pauzirala pa vracala da potvrdim da sam stvarno cula

U prvom momentu ni ja nisam čula, delovalo je kao da hoće da kaže da neku ženu trenutno neko siluje, u smislu da se mi bavimo glupostima dok se tamo negde dešavaju pravi zločini, i kao ok, da. But he kept talking...

  • +1 2
Link to comment

On da je pametan, mogao je da ima nastup sledeće sadržine:

 

- da, imao sam sex sa njom, uz njen pristanak, otišli smo u neku vukojebenu i kresnuli se

- ona je to razumela kao ulaz u vezu, ne kao neobavezan sex

- ja sam je posle toga otkačio, i nisam želo više,jer sam shvatio da je lujka, i nastavila je da me proganja

- ona je to protumačila kao silovanje, jer se osetila povređenom zbog mog daljeg hlađenja odnosa... Vidite, ona je igrala na sceni sa mnom posle par dana, pa jel' vama to dleuje normalno,da neko silovan to radi?

- posle par godina,ona mene zove da se vidimo, ja pristajem, jer bi hteo da osatnemo ok... Ali ona snima razgovor... Vadi iz konteksta deo sa "ako kažem da i ne" koji plasira u javnost, tu ja objašnjavam da je nisam ponizio seksualnim činom, nego kad je već htela, učinio sma joj čast da bude sa mnom...I taj deo da i ne se odnosi na to da ako je hoću seks da mora biti, nego baš naprotiv , da ako ja neću dalje u vezu neću, da sam hteo rekao bih da hoću, i naravno da to od mene zavisi...

 

Naravno, on je jučerašnjim nastupom ubio sve šanse za ovaku neku odbranu, koja bi mogla da prođe i koja je relativno konzistentna i u skladu sa tim šta imamo od podataka...

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
53 minutes ago, InvisibleLight said:

 

+milion

 

jbt taj LDP ispao zbir najvecih idiota, leka ldp vernik, ceda muftija ortak i lopina, beba vucicev mozak, ko jos..

a bili su 'avangarda' demokratskih snaga 200oih:rolf:


 

  Reveal hidden contents

 

offt:

 

 

 

 

 

 

Nemoj to da pises, ima ovde mnogo onih koji su se zajebali iz najbolje politicko-avangardne namere.:laugh:

  • Haha 3
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...