Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ajd kratko i za one koji nisu okusili ili smatraju samo iz medija:

Glumacki svet i sve sto ide uz tu bransu (rezija, kostim, scena, televizija, mediji, produkcije, casopisi itede) je zargonski receno - zesca patologija za normalan svet.

Neko tamo ostane jer se uklopi sto prirodno sto navikom. A nekome se u tom sudaru srusi ceo svet i progovori tek godinama posle.
 

 

  • +1 1
Link to comment

Koliko sam uspela da pohvatam tokom svoje ne previse duge karijere kostimografkinje u Srbiji, ti nasi glumci “slavni mocnici” su uglavnom neki polu-alkosi, polu-socijalni slucajevi sa ego tripovima nesagledivih razmera. Posto im je taj “boemski charm” jedini kapital, onda se to rabi do iznemoglosti pa gde prodje - prodje. A da nije prolazilo ne bi ni izgradili “reputacije”, naravno da je bilo ihahaj i zena kojima je veoma imponovala paznja nekog “ultra-jebaca”, tako da... Sve je to skupa jedna patoloska atmosfera iz koje se najbolje samo skloniti.
 
Onako baš svi glumci, koje si tokom kratke karijere upoznala i "skenirala".

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Onako baš svi glumci, koje si tokom kratke karijere upoznala i "skenirala".

.... Shiit has hit the fan!
 

neki matorci, 50+ su stvarno skeri. ali kad nisi u oblasti ne sekirash se.

Edited by gospa buba
Link to comment
2 minutes ago, Friend said:

Ajd kratko i za one koji nisu okusili ili smatraju samo iz medija:

Glumacki svet i sve sto ide uz tu bransu (rezija, kostim, scena, televizija, mediji, produkcije, casopisi itede) je zargonski receno - zesca patologija za normalan svet.

Neko tamo ostane jer se uklopi sto prirodno sto navikom. A nekome se u tom sudaru srusi ceo svet i progovori tek godinama posle.
 

 


Meni se nije srusio ceo svet nego sam se smorila od budala, i pobegla u modnu industriju gde em su bolje pare em nema jednog strejt muskarca pa samim tim ni problema ove vrste.

 

@Frank Pembleton Jeste Sherlock pogodio si, generalizujem na osnovu sebi dostupnog uzorka. Pametnome dosta :fantom:

Link to comment
neki matorci, 50+ su stvarno skeri. ali kad nisi u oblasti ne sekirash se.
Svi matorci su skeri. Ne samo glumci. [emoji6]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Meni se nije srusio ceo svet nego sam se smorila od budala, i pobegla u modnu industriju gde em su bolje pare em nema jednog strejt muskarca pa samim tim ni problema ove vrste.
 
[mention=295]Frank Pembleton[/mention] Jeste Sherlock pogodio si, generalizujem na osnovu sebi dostupnog uzorka. Pametnome dosta :fantom:
Naravno da generalizuješ.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
9 minutes ago, Friend said:

Ajd kratko i za one koji nisu okusili ili smatraju samo iz medija:

Glumacki svet i sve sto ide uz tu bransu (rezija, kostim, scena, televizija, mediji, produkcije, casopisi itede) je zargonski receno - zesca patologija za normalan svet.

Neko tamo ostane jer se uklopi sto prirodno sto navikom. A nekome se u tom sudaru srusi ceo svet i progovori tek godinama posle.
 

 

kakva generalizacija

:isuse:

 

 

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Naravno da generalizuješ.

.... Shiit has hit the fan!
 


A cuj, sto rece neki mudrac iz Krejzi staba - ko umre njemu je smrtnost 100%

Tako i ja u ovom slucaju :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, Friend said:

Ajd kratko i za one koji nisu okusili ili smatraju samo iz medija:

Glumacki svet i sve sto ide uz tu bransu (rezija, kostim, scena, televizija, mediji, produkcije, casopisi itede) je zargonski receno - zesca patologija za normalan svet.

Neko tamo ostane jer se uklopi sto prirodno sto navikom. A nekome se u tom sudaru srusi ceo svet i progovori tek godinama posle.
 

 

Nema to veze sa tom industrijom nego su ljudi iz medija, glume itd po prirodi posla izlozeniji, pa brze dodju u prime time vesti. To je drustveni problem, koji samo po sebi samo pravo ne moze da resi, ili da dovede u prihvatljive mere za vreme u kome zivimo, pa da samo pravnika skoluje . Pravo primenjuje u praksi ono sto mu drzava definise u parlamentu kroz  politiku tj narod poruci.

 

Sta je Jutka? Medijski, umetnik radnik iz Brusa.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Moonwalker said:

spacer.png

 

Skoro videh ovo pa se upitah da li je i ovaj gospodin deo pravnog sistema od koga ocekujemo resenja u osetljivim situacijama

 

Ooops, izgleda da jeste. Leto gospodnje 2021. 

 

https://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/sudija-neprimerenom-izjavom-zasenio-sudenje-za-tesko-ubistvo-savremene-zene-nemaju/r9khm5f

 

druagacije razumem citiranu izjavu kada procitam odlomak iz citirane vesti. jesam li jedini?

  • +1 8
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Svi matorci su skeri. Ne samo glumci. emoji6.png

.... Shiit has hit the fan!
 


Ovi sto nemaju prebijene pare u dzepu a furaju se da su mocnici su definitivno nekoliko nivoa iznad :D

Link to comment
3 minutes ago, pacey defender said:

druagacije razumem citiranu izjavu kada procitam odlomak iz citirane vesti. jesam li jedini?

 

Moze biti. Bolje da moje razumevanje nije ispravno. U svakom slucaju ne bas srecna formulacija

Edited by Moonwalker
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kakva generalizacija

:isuse:

 

 

 

Sistem vrednosti je tamo pomeren u odnosu na ostalo. Generalizacije sluze da oslikaju generalno stanje, a da ima i dragulja - ima, i njih moze svako normalan da prepozna.

 

 

Edited by Friend
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, mirjam said:

Karanovicka je radila neke filmove o silovanim zenama u Bosni ako se dobro secam, nisam gledala, ali sam je uvek dozivljavala kao feministkinju. Po toj liniji mislim da je dosledna. Ne pratim sta je skoro radila i bila mi je uglavnom manje simpaticna da se tako izrazim ... 

 

priča se za Karanovićku po twitteru da je ranije napastvovala mlađe kolege na FDU 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...