Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

2 minutes ago, Caligula said:

Ja citam prehodnu stranu i ne razumem kakav je to Greh M Isakovic i kakve to veze ima sa temom

Ja razumem da je žena neprijatna u nekoj normalnoj konverzaciji...

 

Ali to je stvar koja je vrlo subjektivna, i ne previse bitna za ovo o čemu pričamo ovde...

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

šifrovanje poruka

To je iDemov stil. Samo me je zanimalo da li misli da to umanjuje znacaj njenih optuzbi, ali dobro je, izgleda da ne. (Mada, ko sa njim zna. Btw. mislim da i za mene misli da sam mrkli mrak, toliko o tome.)

Edited by Indy
Link to comment
14 minutes ago, iDemo said:

Nema veze sa temom - ko ima gumicu i prava da je koristi slobodno nek' brishe a ja cu se vec drzati teme kad bude vreme, ne? :) 

 

 

Ma to sam skapirao no tema je osetljiva jbg, ako oftopikujemo o osobi ukljucenoj u temu onda to ipak ima neko znacenje, ne?

Edited by Caligula
Link to comment
19 minutes ago, Caligula said:

Ma to sam skapirao no tema je osetljiva jbg, ako oftopikujemo o osobi ukljucenoj u temu onda to ipak ima neko znacenje, ne?

Vidish to je bas razlog za moje oftopikovanje. Jedini problem je sto misljenje koje imam nije iz (moje) prve ruke nego iz druge. 

Link to comment
23 minutes ago, Indy said:

Samo me je zanimalo da li misli da to umanjuje znacaj njenih optuzbi, ali dobro je, izgleda da ne. (Mada, ko sa njim zna. Btw. mislim da i za mene misli da sam mrkli mrak, toliko o tome.)

Naravno da ne - to sam i rekao/napisao ranije. Drugo - nadam se da ovo necemo zavrsiti sa rezolucijama o tome da li je genocid silovanje ili nije - ako dodje do suda i ja navijam za isti tim. Trece, ja tebe cenim i postujem unazad 20+ godina a to sto ti nisi u stanju da 'cujesh' shumu od drveca - to meni nije problem; ako je tebi - nema veze - imash ti kredita kod mene za jos 10-15 godina rutinski.

Link to comment

Sve u svemu nisi bas nesto razjasnio i konkretizovao sta si hteo reci o Merimi Isakovic, al bar je Indy dobio kompliment pa da racunamo da smo ipak u plusu :D

  • +1 6
Link to comment

kako bih rekla, poshto je vec iz druge ruke. ima ta jedna predrasuda o osobama sa telesnim oshtecenjem, da budem skroz ispravna, da one po difoltu, jer takva je njihova muka, treba da su skrushene, gandijevski mirne i u skladu sa svojom sudbinom, jer veliki deo zivota mnogo zavise od tudje dobre volje (ovo se naravno smanjuje sa uredjenoshcu drzave, i to drastichno). pri chemu se potpuno zaboravlja da i ta lica sede ispod istog gaussa kao i mi ostali, i da mogu biti bukvalno svakakva, u najshirem mogucem smislu. ako je suditi po profesiji, ova merima, kladim se, po osnovu shkolovanja i struke bashtini i jednu (dosta neprijatnu) samouverenost, koju chesto ispoljavaju psiholozi, kada se, kao suvereni poznavaoci poslova ljudske psihe, nadju izvan proste struke :hihi:

ovo sam se naravno slobodno inspirisala, ne kazem ni da ima veze sa predmetnom merimom, niti sa idemoovim prvim i drugim rukama.

ako se merima aktivnije ukljuchi u ovaj sluchaj na bilo koji nachin, vrlo lako ce od jadne merime da se shiftuje u kakva gadura, prvi put kad ne odgovori zamishljanim ochekivanjima naroda, imalo to veze sa realnoshcu ili ne.

samo treba da ponavljamo u sebi, sada i uvek: gaus, gaus, gaus. sve je tamo.

  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

samo treba da ponavljamo u sebi, sada i uvek: gaus, gaus, gaus. sve je tamo.

Dobar je gaus kao koncept al' ako je normalna raspodela - ako nije - onda bolje da se drzimo koncepta. 

Merima nije u tom filmu odavno - pogledaj link gore, zena ima i karijeru i posao i firmu i sve ostalo tako da ni u jednoj varijanti ne upada u gausa na nacin na koji mali djokica zamislja osobu o kojoj nista nije cuo od kad je ova stradala u saobracajki u svojih 20ak godina ('79?). 

ps. Pravda za non-parametric raspodele!!

Link to comment
  • 1 month later...

https://www.vreme.com/cms/view.php?id=96190

 

Quote

Već smo preduzeli korake da oživimo kulturni sadržaj, ljudi treba da počnu da se bave nečim lepim, da se osveže. Druga akcija je slična, ali na Kosovu, u Mitrovici, gde Srbi žive izdvojeni i pod stalnom su tenzijom. Deo te druge akcije jeste pokušaj finansiranja očuvanja spomenika na Kosovu. Ministarstvo prikuplja sredstva za to od Unicefa i nekih država – Italije, Nemačke, Švajcarske.

:lolol: Neki UN jeste, al' ne terajte ga da zna tačno koji, jer on je plemstvo duha.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...