Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Na prvo slušanje ovo deluje kao užasno loša proba nekog pozorišnog komada. Na žalost, mnogo je ozbiljnije. 

Danijela kao da čita pitanja, verovatno je tako sve pripremljeno. Lepo ga je nasadila, izvukla iz njega i više nego što je verovatno očekivala.

 

Ovo što je Lečić kazao je udženik seksualnog predatora, lekcija za svakog ko je krenuo ili bi da krene tim putem. Na svu sreću, stižu snažnije lekcije sa strane žrtava. Samo napred, Danijela.

 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, pacey defender said:

Na prvo slušanje ovo deluje kao užasno loša proba nekog pozorišnog komada. Na žalost, mnogo je ozbiljnije. 

Danijela kao da čita pitanja, verovatno je tako sve pripremljeno. Lepo ga je nasadila, izvukla iz njega i više nego što je verovatno očekivala.

 

Ovo što je Lečić kazao je udženik seksualnog predatora, lekcija za svakog ko je krenuo ili bi da krene tim putem. Na svu sreću, stižu snažnije lekcije sa strane žrtava. Samo napred, Danijela.

 

 

da da, bas izvjestaceno zvuci, i preglumljeno.

vidim da komentatori tu i tamo i proglasavaju snimak probom za neku predstavu.

 

Link to comment
7 minutes ago, Orle Zmajević said:

 

Rekla je da se desilo kad je imala 21, znaci 2005.

 

Ovo nije bas najjasnije. Na sajtu Insajdera navode 2012. godinu:

 

Quote

U eksluzivnom intervjuu za Insajder glumica Danijela Štajnfeld potvrdila je da je u petak dala izjavu Tužilaštvu u kojoj je otkrila da je 2012. godine silovao glumac Branislav Lečić. Razgovor za Insajder snimljen je juče, neposredno pre njenog povratka u SAD.

 

Ali, u daljem tekstu stoji i:

 

Quote

Govoreći o filmu, ona je ispričala da ju je kada je imala 21 godinu seksualno napastvovao moćnik iz filmske industrije, ne otkrivajući njegov identitet, ističući da bi, u tom slučaju, ceo fokus filma bio na tome.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Da, na vise mesta postoji i jedna i druga izjava.Cak i u ovom obliku:

 

Quote

Kako je otkrila u dokmentarnom filmu "Zaceli me" koji je premijerno prikazan prošle godine na filmskom festivalu u Sarajevu, ona je otkrila da je silovana pre devet godina, kada je imala svega 21 godinu. Zbog toga se, kako je navodila, preselila u Ameriku.
 

 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Sta je, bre, ovo?:ohmy: Pa, ja bih ga tukao samo zbog ovog jadnog objasnjavanja. Kakav umisljeni magarac, 'leb te jebo.

Sez hu?

 

 

Kako ovo uopšte sme da bude u medijima i kako ovo može biti dokaz za bilo šta? Koliko sam ja čitao zakone, snimanje bez odobrenja je zabranjeno.

 

Ako nije, stradaće neki iz moje omiljene profesije.

Edited by Malkmus
  • +1 2
Link to comment

Teško da bi tužilaštvo preduzimalo dalje korake ako je slučaj zastareo.

 

Quote

 

Više javno tužilaštvo u Beogradu potvrdilo je za Danas da je glumica Danijela Štajnfeld dala je izjavu o silovanju u policiji u prisustvu zamenika javnog tužioca.

Kako nam je rečeno, u svojoj izjavi Danijela Štajnfeld navela je identitet eventualnog izvršioca krivičnog dela B.L.

„Dalje provere su u toku i radi se na prikupljanju dokaza“, navodi se u odgovoru Tužilaštva.

 

https://www.danas.rs/drustvo/tuzilastvo-stajnfeld-dala-izjavu-o-silovanju/

Link to comment

negde već ima zabeleženo da imam jako loše mišljenje o Lečićevim glumačkim veštinama, njegov rad na razbijanju DS-a je prosto odvratan a i inače mi se gade nadmeni tipovi njegovog kova.

sve to mi međutim ne daje za pravo da bezrezervno prihvatim tačnost optužbi koje su danas isplivale i moram priznati da sam zatečen unisonim ppprekosudačkim stavom.

u stvari sviram penisu, i nisam toliko zatečen.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

Teško da bi tužilaštvo preduzimalo dalje korake ako je slučaj zastareo.

 

Naravno,  zna se da tamo sede ljudi od časti i integriteta koji postupaju isključivo po slovu zakona.

  • -1 3
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...