Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Da nisam cuo Lekin glas, vec da sam samo procitao ovaj razgovor sa Danijelom, sa 98% sigurnosti bih rekao da je Leka u pitanju. Tipican njegov "znas li ti ko sam ja, treba da ti bude cast sto hocu da te jebem" nastup..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 5
Link to comment
17 minutes ago, JozoMujica said:

Kako prezumpcija nevinosti lako ode u kurac kad su u pitanju ogavni likovi kakav je Lečić... :lolol:

ja se zato i izuzimam iz komentarisanja. meni bi robijao as is :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, garmonbozia said:

 

 

 

:puke:

 

otprilike sam i pretpostavljao da sam tim narcisima to tako funkcionise: "tebi treba da bude cast sto ja hocu da te jebem", ali ipak kada cujes prosto izneverujes da neko to moze da izgovori.

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, garmonbozia said:

Teško je posle ovakvog snimljenog razgovora da smatraš da je nevin dok se ne osudi

 

Ma ja sam i pre ovog snimka smatrao da njega treba u katran i perje, samo to šta ja smatram nikako ne utiče ni na šta.

 

8 minutes ago, Friend said:

Hteli mi ili nehteli, otvara se taj jedan, sa ogromnim potencijalom, problem -  medijski i javni linc, bilo da su u pravu ili nisu.

 

Moze biti opasna stvarcica u rukama losih ljudi. A ne sumnjam da ce tako i biti u skorijoj buducnosti.

 

 

 

Upravo, odmah mi pada na pamet slučaj Asanž.

 

 

4 minutes ago, gospa buba said:

ja se zato i izuzimam iz komentarisanja. meni bi robijao as is :lolol:

 

+1, kao što napisah, i juče sam bio za to. :D

Link to comment
49 minutes ago, garmonbozia said:

 

Pripala mi je muka. 

Bukvalno.

Ali “ja tebi činim čast / tebi treba da bude čast”.... jedi bre govna raspala bolesna narcisoidna manipulativna vrećo govana. Prekinula slušanje. 
 

(nisam ni sanjala da je on iza opisa koji je ranije dala za medije... ne percipiram ga ni kao moćnog ni kao producenta... a onda tu je i davnašnja priča sa njim, Vladicom Milosavljević i mučenim Nebojšom Bakočevićem... )

 

edit. @Mos koje pismo koje je kružilo...? :blink:

doduše, ja sam keksija ispratila oko kinder lade, oni postovi-fotoalbum nisu my cup of tea, naprotiv.

 

@Friend ali to se kod nas po medijima već rutinski radi... mada, ti verovatno misliš na zloupotrebu baš na ovu temu...?

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kada je imala 21 godinu, znaci 2005.

 

A nije previse bitno, osim sto sam tipovao na osobu koja je zaista uticajna u domacoj kinematorafiji..

Ako je delo iz 2005. godine, onda je nastupila zastarelost krivičnog gonjenja. 

Link to comment
23 minutes ago, JozoMujica said:

Kako prezumpcija nevinosti lako ode u kurac kad su u pitanju ogavni likovi kakav je Lečić... :lolol:

 

Pretpostavka nevinosti se odnosi na sud i tretiranje u medijma, naravno da svako ima pravo na mišljenje.

  • +1 2
Link to comment

Mozda, ali sto se tice spasa za DS,  verovatnije ce biti da se vec saznalo na bitnim mestima i onda su svi ostali zateceni i povukli se.

Slucajnost kojom je spasen DS.

Edited by Friend
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Uskebasi said:

Ako je delo iz 2005. godine, onda je nastupila zastarelost krivičnog gonjenja. 

 

Mislim da je 2012. u pitanju.

Link to comment
9 minutes ago, pt 2.0 said:

edit. @Mos koje pismo koje je kružilo...? :blink:

doduše, ja sam keksija ispratila oko kinder lade, oni postovi-fotoalbum nisu my cup of tea, naprotiv.

 

U nekom trenutku pred keksijevo napustanje foruma pojavio se njegov sastav o tome sa kim je opštio i kako od javnih ličnosti, pevačica, starleta. To se pretvorilo u pismo koje je onda shareovano preko PM. U suštini gomila nabacanih vulgarnosti i manchild wet snova.

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...