Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

đilas mu smešta, piše alo

 

 

 btw, kad je izbio skandal sa mikom, pitali su danijelu da li je mika i nju silovao, a onda je rekla

da nije i da je tužilaštvu rekla ima moćnog čoveka koga ona optužuje i da ne zna zašto tužilaštvo ćuti.

Link to comment

pa onda na razgovoru u tužilaštvu nije htela da oda ime čoveka kojeg je optužila za silovanje, nego je donela audio snimak na kojem je modulirani muški glas koji nije predstavljao nikakav dokaz. Mnogo čudan slučaj

Link to comment
48 minutes ago, svashtabezneshto said:

btw, kad je izbio skandal sa mikom, pitali su danijelu da li je mika i nju silovao, a onda je rekla

da nije i da je tužilaštvu rekla ima moćnog čoveka koga ona optužuje i da ne zna zašto tužilaštvo ćuti.

 

Da, a prvi put je ovo ustvrdila pre nekoliko godina, zar ne?

Link to comment
48 minutes ago, Filozof manijak said:

pa onda na razgovoru u tužilaštvu nije htela da oda ime čoveka kojeg je optužila za silovanje, nego je donela audio snimak na kojem je modulirani muški glas koji nije predstavljao nikakav dokaz. Mnogo čudan slučaj

 

Donela je snimak, ne znam odakle ti "modulirani muški glas" ali čini mi se da sa pravne strane to ne može bez izjave.

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Donela je snimak, ne znam odakle ti "modulirani muški glas" ali čini mi se da sa pravne strane to ne može bez izjave.

 

 

Gledao sam u nekom prilogu izjavu tužioca o tom slučaju i tom snimku, i zapamtio zbog tog bizarnog detalja.

Link to comment
5 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Da, a prvi put je ovo ustvrdila pre nekoliko godina, zar ne?

 

ne sećam se (pandemija mi je uništila vremensku orijentaciju) kad je bila premijera filma, da li prošle ili pretprošle godine,

u filmu nema imena, posle toga je bila u tužilaštvu i ništa se nije desilo posle toga. imamo samo njen komentar da 

je rekla o kome se radi i da ne zna zašto tužilaštvo ćuti. u kom obliku i kako je rekla, da li snimkom, da li izjavom

ne znam.

Link to comment

Pa bilo je i da je poznat glumac i razveden..

 

Ko ga drzi il drzao u saci zabole me, a posto nemam ni 0,0000001% sumnje da bi zena izmislila takav dogadjaj pa jos zbog tog oselila u usa zelim mu da ga vucicevi il cijigod pamprce u bajbokani

  • +1 5
Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

ja sam ochekivala nekog vajnstinovskog tipa, producenta neku velichinu finansijskog mocnika, iz tog sveta :unsure:

 

To sam i ja ocekivao i tipovao na drugu jednu osobu. Leka tesko da je bilo kakav mocnik u nasoj filmskoj industriji, nije cak ni producent..

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...