Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

10 hours ago, Leia said:

I’m 36 – when I started in the profession, nobody had to worry about online abuse. Bad behaviour and name-calling stayed in the classroom. Now, it can be broadcast to thousands of people within seconds.
 

Dobra stara analogna vremena… 

Sve je bilo isto ako ne i gore, ali se bar moglo lako ignorisati.

 

to to

dobra stara vremena kad se cutalo zbog mira u kuci tm

  • +1 4
Link to comment

Ovi kuliraju ful :rolf: Glava u pesku

 

U okviru natjecateljskog dijela programa učestvovalo je sedam predstava, dok predstava „Zelena čoja Montenegra“ nije mogla biti odigrana zbog bolesti glumaca.

Nakon objave odluka oba žirija, Amidžić se oglasio i povodom aktualne situacije u vezi sa onim članovima ansambala i teatarskih kuća, koji su bili izričiti u stavu da ne žele učestvovati u procesu žiriranja zbog Branislava Lečića.

„Kako trenutno imamo dio učesnika koji žele prihvatiti festivalske nagrade, a dio onih koji ne žele, iz odluka žirija će biti podaci frestivala samo za one koji prihvataju te nagrade. Svima sa spiska ćemo poslati upit i kad nam odgovore izaći ćemo s tim podacima u javnost“, rekao je Amidžić, te dodao da će o tome više informacija imati ubrzo jer se sredstva iz proračuna Distrikta, namijenjena za ovaj vrijedan nagradni fond, moraju utrošiti do kraja godine.

 

https://susreti.co.ba/2021/11/26/gran-pri-susreta-za-najbolju-predstavu-dodijeljen-predstavi-schindlerov-lift-kamernog-teatra-55-sarajevo/

 

EDIT Gran pri 38. Susreta pozorišta/kazališta BiH u Brčko distriktu BiH za najbolju predstavu u cjelini i Statua Gran pri Susreta većinom glasova stručnog žirija dodijeljeni su predstavi „Schindlerov lift“ Darka Cvijetića u režiji Kokana Mladenovića i izvedbi Kamernog teatra 55 Sarajevo. Potvrdio je to direktor Susreta Jakov Amidžić na današnjoj konferenciji, pojašnjavajući da je stručni žiri na početku festivala radio u sastavu Branislav Lečić (glumac i profesor iz Beograda), Robert Raponja (redatelj i profesor iz Osijeka) i Almir Imširević (dramski pisac iz Sarajeva), ali da je nakon četvrte festivalske večeri Imširević istupio iz žirija, te je, prema ugovornoj obavezi, stručni žiri mogao raditi većinom glasova...

Edited by Hermetico
Link to comment
  • 6 months later...

Sta je na kraju bilo sa celom pricom Danijele Stajnfeld i Lecica? Sad ovako na brzinu se secam da je bilo kao nekih nelogicnosti ili nepodudaranja njenog svedocenja i realnog stanja (u vreme kada je ucinio to zlodelo je igrao u predstavi) i mislim da se ona nije oglasila po tom pitanju, sto mi je bilo malo cudno (jos neko je to i ovde primetio - mislim pt?).

Link to comment
  • 2 weeks later...

realno, to je ishod. oslobođen je usled nedostatka dokaza, čini mi se. ostaje (ne)opravdana sumnja. zašto ne traži odštetu za povredu časti i ugleda, nemam pojma.

Link to comment

Zasto mu ne bi odgovaralo da istera stvari na cistac, skine ljagu sa svog casnog imena, itd itd

Kad se vec onoliko busao i vristao kako je oklevetan na pravdi boga

Nego izgleda na kraju balade ispravno zakljucio da mu je bolje da cuti  

  • +1 2
Link to comment
  • 8 months later...
  • 11 months later...

mnjah i sad produkcija ne moze da ispljune andjelu jer im je zvezda, a velikanu teshko i shta ce :rolleyes:

 

mnogo mi se svidjaju mladi, uopshte nece da se zezaju :hail:

  • +1 9
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...