Jump to content
IGNORED

ARTE


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • 3 months later...

gledao sinoc dobar polusatni dokumentarac o (ne)slobodi izrazavanja u spaniji

nisam ni pretpostavljao da se tamo dobija 2 godine zatvora za verbalni delikt (koji i nije delikt, covek reko da im je kralj lopov, ko sto i jeste)

Link to comment
  • 1 month later...

Da li neko od vas gleda Arte i preko KODI-ja?

Ja sam do sad uglavnom gledala uzivo na TVu ili preko kompa, zato sto to programce na KODIju baguje na neki nacin. Malo toga nadjem sta je u ponudi, a ne postoji ni opcija da se uradi jednostavna pretraga. VIdimo da ima vise programa za njihovu medijateku tj. medijsku arhivu, ali nama samo ovaj jedan "Arte +7" uspeva - kod drugih (ima jos dva) nam uvek kaze da je doslo do neocekivane greske i nista ne moze da se uradi sa njom.

 

Evo kako to izgleda na TVu:

KodiTV1.jpg

 

Tu dakle nema ni izlistanih svih programskih sema koje se nalaze na sajtu, a cesto kada kliknem na "listing" svih dostpunih sadrzaja u nekoj grupi, ne dobijem bas nista (bude prazan ekran i opcija da se vrati nazad) ili dobijem ovako samo 12 sadrzaja:

 

KodiTV2.jpg

 

 

 

Ovako je u app-u na mobitelu, ali ista prica..

 

Svi app-ovi - Arte +7 je taj jedini koji radi od pronadjena tri:

Kodi1.png

 

Onda listing

Kodi2.png

 

I ovo je to sta vodi u corsokak

Kodi3.png

 

//Nemamo smart TV, vec koristimo Raspberry Pi za pristup serveru i tako nekim programima

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...