Jump to content
IGNORED

Bazen za čipovanje


Sammael

Bazen za čipovanje  

239 members have voted

  1. 1. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili u Srbiji)

    • Pfizer
      71
    • Sinofarm
      72
    • Sputnik V
      16
    • Oxford/AstraZeneca
      45
    • Moderna
      0
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) van Srbije
      34
  2. 2. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili van Srbije)

    • Pfizer
      22
    • Sinofarm
      2
    • Sputnik V
      2
    • Oxford/AstraZeneca
      6
    • Moderna
      8
    • Sinovac
      0
    • Johnson & Johnson
      1
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) u Srbiji
      197


Recommended Posts

Odbolovao sam 3 dana od prve Zeneke, sledeca tek za 2.5 meseca. A i ne zuri mi se... grozno je bilo. Celu listu simptoma (ispod) sam iscekirao, osim mucnine.

 

(Bol kod uboda, umor, glavobolja, bol u misicima, mucnina, groznica, generalna slabost, bol u zglobovima.)

Link to comment

Nisam još čipovana (zbog nedostatka vakcina u Kanadi), ali sam napokon uspela da zakažem termin za 7. jun, revakcinacija tek 27. septembra (isti razlog, nedostatak vakcina u Ontariju, naročito u krajevima koji nisu hot spots). Ne znam koja će vakcina biti, do sada su bile Pfizer, Moderna i AstraZeneca, ali su od pre ~nedelju dana pauzirali ovu poslednju u Ontariju (za one koji nisi već primili prvu dozu), tako da verovatno jedna od prve dve opcije. 

Link to comment



Odbolovao sam 3 dana od prve Zeneke, sledeca tek za 2.5 meseca. A i ne zuri mi se... grozno je bilo. Celu listu simptoma (ispod) sam iscekirao, osim mucnine.
 
(Bol kod uboda, umor, glavobolja, bol u misicima, mucnina, groznica, generalna slabost, bol u zglobovima.)


Aha, ovde se čekiramo... ja zaboravio

Mene dan posle držala (muška) temperatura od 36 i nešto i stomak boleo uz blagu mučninu, glavobolja prve večeri, ruka malo još boli a drugo ništa (zasad).

Sve je subjektivno...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Pfajzer prosle sedmice. Bol u ruci i nista drugo od simptoma. Mozda malo umor, ne znam da li je bas od vakcine.

 

(Za AZ kolege, necu da plasim nikoga ali ako se jave simptomi ugrusaka, nemojte ih ignorisati,  ako ih dr ignorise, nadjite drugog.  Ovde je umrlo par ljudi a jednom su izvadili dva metra crijeva, a nije moralo biti tako.)

Link to comment
31 minutes ago, djili said:

 

(Za AZ kolege……Ovde je umrlo par ljudi a jednom su izvadili dva metra crijeva, a nije moralo biti tako.)

ajd molim te ne seri

  • +1 1
Link to comment

A tako razgovaraj sa mamom

 

Za ostale, postoji test i postoji tretman za az ugruske, ovi ljudi su prosli kako su prosli jer njihovi doktori nisu ozbiljno uzeli njihove simptome.

Link to comment

primio 2.dozu AZ (dva dana pre roka). Ni prvi nit drugi put nije bilo nikakve reakcije, ni da takne :sad:

Izem ti tak'u vakcinu :fantom: 

 

 

esid:

spacer.png

 

"Ovi ekseri ništa ne rade, ni da me takne"  :D

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment

Zena se jutros revakcinisala astrom, guzva je bila, nema vise toliko medicinskih sestara pa ide sporije, po 1 boks za astru, rusku i kinesku. Ruska nije stigla pa su vracali ljude. Neka zena je dosla zarazena, nisu mogli da joj objasne da ne moze sad da primi vakcinu, vracali je nekoliko puta, ona napravi krug i vrati se u red, na kraju je stavili da sedi sa strane...

 

Kaze u redu za astru pristojan svet, drzi se odstojanje, a u redu za kinesku rulja, jedni na drugima stoje :D

Link to comment
20 minutes ago, de Sisti said:

Zena se jutros revakcinisala astrom, guzva je bila, nema vise toliko medicinskih sestara pa ide sporije, po 1 boks za astru, rusku i kinesku. Ruska nije stigla pa su vracali ljude. Neka zena je dosla zarazena, nisu mogli da joj objasne da ne moze sad da primi vakcinu, vracali je nekoliko puta, ona napravi krug i vrati se u red, na kraju je stavili da sedi sa strane...

 

Kaze u redu za astru pristojan svet, drzi se odstojanje, a u redu za kinesku rulja, jedni na drugima stoje :D

Daj bre čoveče...:puke:

Edited by ronin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...