Jump to content
IGNORED

Bazen za čipovanje


Sammael

Bazen za čipovanje  

239 members have voted

  1. 1. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili u Srbiji)

    • Pfizer
      71
    • Sinofarm
      72
    • Sputnik V
      16
    • Oxford/AstraZeneca
      45
    • Moderna
      0
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) van Srbije
      34
  2. 2. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili van Srbije)

    • Pfizer
      22
    • Sinofarm
      2
    • Sputnik V
      2
    • Oxford/AstraZeneca
      6
    • Moderna
      8
    • Sinovac
      0
    • Johnson & Johnson
      1
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) u Srbiji
      197


Recommended Posts

On 16.5.2021. at 22:42, Indy said:

Odbolovao sam 3 dana od prve Zeneke, sledeca tek za 2.5 meseca. A i ne zuri mi se... grozno je bilo. Celu listu simptoma (ispod) sam iscekirao, osim mucnine.

 

(Bol kod uboda, umor, glavobolja, bol u misicima, mucnina, groznica, generalna slabost, bol u zglobovima.)

 

Konacno zavrseno, i ne osecam se slavno (vec), ali valjda cu biti OK. (Ako me nema na forumu, nisam se odjavio, nego...:D)

 

U medjuvremenu nam je ovde dosao Fajzer, pa se moja bolja 1/2 kulturno fajzerovala, a ne ko ja sto igram na ostrici brijaca.

  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, Indy said:

 

Konacno zavrseno, i ne osecam se slavno (vec), ali valjda cu biti OK. (Ako me nema na forumu, nisam se odjavio, nego...:D)

 

U medjuvremenu nam je ovde dosao Fajzer, pa se moja bolja 1/2 kulturno fajzerovala, a ne ko ja sto igram na ostrici brijaca.

 

Drugar moj propatio dobre dve nedelje posle druge doze fajzera. Covek s raznim zdravstvenim tegobama. Sto kaze, imao je light preview kako bi ga sjebao covid da ga je fasovao.

Link to comment
 
Konacno zavrseno, i ne osecam se slavno (vec), ali valjda cu biti OK. (Ako me nema na forumu, nisam se odjavio, nego...[emoji3])
 
U medjuvremenu nam je ovde dosao Fajzer, pa se moja bolja 1/2 kulturno fajzerovala, a ne ko ja sto igram na ostrici brijaca.
hajde hajde ako smo mi pretekli sa astrozekom sa ali ekspresa ne vidim problem :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Ja sam primio oba Kineza, oba pred putovanja. Malo je to igralo ulogu... Da ne putujem s temperaturom, izabrao bratsku opciju, verovatno ispao  debil što nisam fajzerovan. 

 

Ako bude treće primiću i treću, primiću sve što mi daju. Nosim masku i dalje, ne osećam se krivim i ne mislim o ostavci.

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, chandra said:

 

Drugar moj propatio dobre dve nedelje posle druge doze fajzera. Covek s raznim zdravstvenim tegobama. Sto kaze, imao je light preview kako bi ga sjebao covid da ga je fasovao.

to je bas predugo za efekte vakcine. da nije ipak bilo nesto drugo u pitanju?

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Aleksija said:

to je bas predugo za efekte vakcine. da nije ipak bilo nesto drugo u pitanju?

moja imunokompromitovana kuma je isto tako prošla posle 2. doze, a pri tome je preležala kovid :/

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 15.7.2021. at 11:11, I*m with the pilots said:


Ja se modernizovah prekjuce, juce mi je postepeno ruka sve vise otpadala, do kraja veceri me je bolela sve do vrata. Ali makar je sve ostalo okej. Proletos sam uzela bocu za sezonski grip i tu me je drmnula niska temperatura dva dana posle i generalno sam bila izmorena, tako da je ovo super. Sta ce biti posle druge doze, videcemo, internista mi je sve izlozio (cak i ono sta je samo za muskarce :D), malo je bio i pod "situacijom" jer sam mu prva trudnica od pocetka.
 

 

Zavrsih i ja sa modernizacijom. U utorak dobila bocu, nisam je ni osetila (kao ni prvog puta) ali je ruka mnogo brze otpala nego kod prve doze. Juce zato su me boleli svi misici u telu, najgore mi je bilo sa nogama. Uzela sam tri paracetamola u toku dana, jedan u toku noci jer me je probudila glavobolja, i danas je izgleda sve nestalo. Samo neka ostane tako.

 

Moj skor ove godine:

Spoiler

1. sezonski grip krajem sezone za svaki slucaj

2. kovid prva doza

3. veliki kasalj (kombinovana sa tetanusom i difterijom, daje se u poslednjem trimestru)

4. kovid druga doza

planirano: 5. sezonski grip nova sezona

:ph34r:

 

Valjda sam sad mirna narednih n godina, eventualno cu obnoviti HepA/B 2026. ili kada vec bude trebalo, isto vazi i za kovid. Za sezonski grip obicno ne uzimam, ovo je samo zbog nove fokice.

 

Edited by I*m with the pilots
  • +1 4
Link to comment

Moderna je odlicna, super... Moja sestra (u Floridi) je zestoko odbolovala obe Moderne (ali bukvalno je bolesna, groznicava, bila - kad joj je bilo "hladno" u Majamiju.) Druga je bila cak i gora od prve.

Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Zavrsih i ja sa modernizacijom. U utorak dobila bocu, nisam je ni osetila (kao ni prvog puta) ali je ruka mnogo brze otpala nego kod prve doze. Juce zato su me boleli svi misici u telu, najgore mi je bilo sa nogama. Uzela sam tri paracetamola u toku dana, jedan u toku noci jer me je probudila glavobolja, i danas je izgleda sve nestalo. Samo neka ostane tako.

 

Moj skor ove godine:

  Hide contents

1. sezonski grip krajem sezone za svaki slucaj

2. kovid prva doza

3. veliki kasalj (kombinovana sa tetanusom i difterijom, daje se u poslednjem trimestru)

4. kovid druga doza

planirano: 5. sezonski grip nova sezona

:ph34r:

 

Valjda sam sad mirna narednih n godina, eventualno cu obnoviti HepA/B 2026. ili kada vec bude trebalo, isto vazi i za kovid. Za sezonski grip obicno ne uzimam, ovo je samo zbog nove fokice.

 

 

Koliki je bio razmak između dve doze kod tebe?

Link to comment


7 hours ago, Filozof manijak said:




 




Koliki je bio razmak između dve doze kod tebe?






 




U Nemackoj je za obe iRNK vakcine sest nedelja. Za AZ ne znam, svi prijatelji koji nisu docekali ove prve po prioritetu su uzeli J&J kada je stigla i postala lako dostupna (krajem juna).


Link to comment

Fajzerovala sam se upravo treći put, posle Kineza od zimus.

DZ Savski Venac, čeka se 5 minuta, ponovo se popunjava obrazac za saglasnost i piše željena vakcina.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, halloween said:

Fajzerovala sam se upravo treći put, posle Kineza od zimus.

DZ Savski Venac, čeka se 5 minuta, ponovo se popunjava obrazac za saglasnost i piše željena vakcina.

+1

samo u dz stari grad i čeka se 2 sata

jutros mi je stigao sms. ne znam jel to znači da su prioritetni završili već...

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...