Jump to content
IGNORED

Bazen za čipovanje


Sammael

Bazen za čipovanje  

239 members have voted

  1. 1. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili u Srbiji)

    • Pfizer
      71
    • Sinofarm
      72
    • Sputnik V
      16
    • Oxford/AstraZeneca
      45
    • Moderna
      0
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) van Srbije
      34
  2. 2. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili van Srbije)

    • Pfizer
      22
    • Sinofarm
      2
    • Sputnik V
      2
    • Oxford/AstraZeneca
      6
    • Moderna
      8
    • Sinovac
      0
    • Johnson & Johnson
      1
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) u Srbiji
      197


Recommended Posts

Drugi dan nakon prve doze Moderne. Od simptoma imam da prijavim da bol u ruci prolazi i da je nivo optimizma i euforije za predstojece leto na neopisivom nivou !!

Direkt efekti ubacene mRNA :sleep:

 

Druga doza nakon 4 nedelje, e sad mnogi kazu da kao i kod Pfizera ta druga ce biti ono pravo! :mellow:

  • +1 2
Link to comment

Sestra dosla iz Holandije, sutradan se vakcinisala Fajzerom, posle 3 nedelje revakcina. Od reakcija, temperatura, naduvene vratne zlezde, bol u ruci... oba puta isto, trajalo jedan dan i posle sve ok.

Zena, dijabeticar, obe doze Fajzera samo blagi bol u ruci.

Cale u domu, 101 bolest, revakcinisan kinezom, nema reakciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zavrsio cipovanje fajzerom. Prijavio se negde o Djurdjevdanu, i setili me se iz e-uprave bas na Dan Bezbednosti da dodjem u Dom Zdravlja u Bloku 44 u 18 casova i neki minut. Dan bio jedan od onih red sunca, red kise. Zavrsio posao navukao trenerku sa Portugalskim grbom i krenuo da prosetam dok je lepo vreme. Negde na sred Bloka 70 me uhvati pljusak, pa sam do doma zdravlja stigao skroz mokar. Zena na ulazu me je odvojila malo da se ocedim jer nije mogla da mi izmeri temperaturu, ali me je brzo pustila, pa su me uputili da se javim na salter da popunim onu artiju koju su mi poslali na mejl, al sam zaboravio da odstampam, a i da sam odstampao bila bi skroz mokra. Rasporedili me ispred kojih vrata da cekam red. Narod koji je dosao da se vakcinise je mahom uzrasta 30 - 45 godina, ali se nadju i mladji i stariji. Cekaonica klasicna kakva je po domovima zdravlja. Deluje mi da se u mirnodopsko vreme koristi za oftalmologiju po prikazanim slikama. Kad sam poslednji put bio kod drzavnog lekara, a ima tome negde 7-8 godina po zidovima su bile neke edukativne slicice, sada su reklame za farmakomafiju. Nema nikakvih ni Urosa ni neUrosa, jedino je jedan sto je dosao da se vakcinise bio Stefan, ali nije istovremeno bio i Uros. Sve je to islo brzo, povremeno napravi manji zastoj neko ko dodje bez dokumenata ili je strani drzavljanin ili ima neki drugi administrativni problem ili prosto zaluta trazeci neki drugi deo doma zdravlja, pa bi malo da se raspravlja sa ovima na salteru. Za nekih desetak minuta me pozvali da udjem u sobu za cipovanje. Lekarka me verbalno pregledala tako sto me je pitala da li sam zdrav, da li sam skoro pio neke lekove i da li sam prelezao kovid, na sta sam odgovorio parafrazirajuci Lensa Armstronga I have never tested positive, mada postoji osnovana sumnja da sam to odradio bez simptoma. Bocnuli me, 3 dana me prilicno bolela ruka i to je bilo to. Prijalo mi je sto sam imao mokar duks da mi malo hladi. Dok sam izasao sinulo je sunce, pa sam otisao na Savu i prosetao do kuce. Za drugo poluvreme me pozvali jutros u 9 sabajle. Obukao sam zutu majicu sa natpisom Tour de France i prosetao do Bloka 44. Javio sam na posao da me nema najmanje do 11 da bih ostavio sebi lufta da izblejim malo na Savi, a i juce sam zavrsio neki veci komad posla, pa je danas bio mirniji dan. Bila malo veca guzva nego pre 3 nedelje jer su banuli i oni kojima je zakazano kasnije u toku dana, ali je opet sve islo brzo. Na povratku kuci na posao sam sreo Grunfa. Malo me boli ruka, ali znacajno slabije nego od prve doze. Sad jos da sacekam dve kljucne nedelje i da zapevam Marija pas kalitera.

Edited by Delija67
  • +1 5
Link to comment

Da prijavim cipovanje Fajzerom jutros, prva doza. Gejts se jos nije prikljucio na frekvenciju, valjda ceka drugu dozu. A mozda i jeste ali ja ne primecujem. Mislim, nije ni on tako glup da dopusti da ga primetim vec nakon par sati.

Trne ruka i hvata me san. 

Link to comment
20 minutes ago, cedo said:

 

jel imao jos netko ovu nuspojavu :D 

 

Zena koja mi je izdala dokument nakon cipovanja je licila na Beppu Joseph. Jel se i to racuna?

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, lo zingaro said:

 

Zena koja mi je izdala dokument nakon cipovanja je licila na Beppu Joseph. Jel se i to racuna?

 

uh ... tebe bas roknulo :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...