Jump to content
IGNORED

Bazen za čipovanje


Sammael

Bazen za čipovanje  

239 members have voted

  1. 1. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili u Srbiji)

    • Pfizer
      71
    • Sinofarm
      72
    • Sputnik V
      16
    • Oxford/AstraZeneca
      45
    • Moderna
      0
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) van Srbije
      34
  2. 2. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili van Srbije)

    • Pfizer
      22
    • Sinofarm
      2
    • Sputnik V
      2
    • Oxford/AstraZeneca
      6
    • Moderna
      8
    • Sinovac
      0
    • Johnson & Johnson
      1
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) u Srbiji
      197


Recommended Posts

22 hours ago, Milosh76 said:

Verovatno sam tokom leta bio u kontaktu sa virusom, pa je zato "divljalo". Sad sam ocekivao preko 60, a ispade ni 40 :D

 

Nema veze, idemo dalje.

Džaba si krečio boosterovao :D

  • Haha 1
Link to comment

junior (3x fajzer) temperaturu od devetog sata, i sad posle 12 sati od tada josh jednu manju (ali nishta dramatichno, moze onlajn na predavanja [emoji38]ol: ). ja (2zec, 1fajzer), malo trnjenje u ruci (istina u obe, ne prepushtamo nishta sluchaju [emoji38]ol: ) i neka generalna nelagoda, nishta vishe. meni kovid izaziva neuropatije, a vakcine ga leche. dakle videcemo smile.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 3
Link to comment
On 20.12.2021. at 15:08, gospa buba said:

junior (3x fajzer) temperaturu od devetog sata, i sad posle 12 sati od tada josh jednu manju (ali nishta dramatichno, moze onlajn na predavanja emoji38.pngol: ). ja (2zec, 1fajzer), malo trnjenje u ruci (istina u obe, ne prepushtamo nishta sluchaju emoji38.pngol: ) i neka generalna nelagoda, nishta vishe. meni kovid izaziva neuropatije, a vakcine ga leche. dakle videcemo smile.png
 

skoro svaki dan kad podjem na posao. ili citam vesti. 

4 meseca od bustera. 

Link to comment

Moj muz odradio trecu, Fajzer-Fajzer-Moderna, i izgleda isto kao i kod Dzejmsa, manja doza Moderne. Opet mu nista nije, ni ruka ga ne boli (dobro, posle druge doze je sutradan malo zakuntao na kaucu sam od sebe, eto da kazemo da je to bilo - to). Meni je pola godine u februaru ali sad misli da mozda odradim to u januaru (RKI je ovde sad poceo da preporucuje i posle samo tri meseca, deluje mi to ipak kao dosta kratki period i vecina prijatelja ipak ceka/je docekalo oko sest meseci, plus minus)

Link to comment
  • 3 months later...

Obavio danas treceg fajzera u Bloku 44. Nigde zive duse. Doktorka, sestra koja daje vakcinu i ona na salteru kazu da im je ko na odmoru. Dodje desetak ljudi dnevno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...