Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Njima treba odgovarati samo sa - 69 godina, 0 meseci, 10 dana (etc.).... Treba negde napraviti negde neki tajmer pa im stalno šibati link ka tome. Nisu za bolje.

 

Ima prava njegova porodica, i red je, i treba da ima njegov katalog i da vodi računa, trebaju i da mogu da žive, kad bolje ne umeju, ali neke stvari su prosto presmešne, a i odvratne u isto vreme.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Čekaj ne razumem ovo je neki tribute bend koji ne sme da nastavi da svira?

 

(ne)normalni balasevicevci se zvao tribute band,  sredinom dvehiljaditih su cesto svirali u zemunskom festu pa sam isao sa tadasnjom devojkom da ih gledam. ja nisam podnosio balasevica i njegove pesme, ali zbog tog nekog kompromisa i te neke ljubavi sam isao na ovo. i tako, posle par odlazaka poceo sam cak i da volim neke pesme. a onda secam se da mi je pevac tog benda pricao da su im balasevici pravili velike probleme i trazili da ne sviraju njegove pesme, pretili im tuzbom i slicno. nisam mogao to da razumem. te pesme su nacionalno dobro, sta moze biti lose u tome ako neki ljudi to sviraju i neko u tome uziva. kako su tacno balasevici zbog toga osteceni.

a (ne)normalni balasevicevci su sada samo (ne)normalni, cini mi se da u ponedeljak bas u festu sviraju rundeka i divljana. pretpostavljam da se rundek i porodica divljan ne bune.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

oni ce da zakljuchaju i pesme u bunker da niko ni ne slusha na kraju. kao i onim filmom shto su rukovali. da im neko ne nachne [emoji38]ol:

kakvi likovi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

pa valjda imaju neka prava da sviraju njegovu muziku. to njihovo se može podvesti pod fair use

ne verujem da zarađuju novac tako što učestvuju na festivalu u zemunu

 

Mislim da zakon dozvoljava nosiocu prava da zabrani sve svakome, i javno izvodjenje, i drugačiji anranžman, sve... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...