Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

Negde sam čitao da je Balasevic izjavio da mu je želja da snimi makar po jednu pesmu u svakom muzičkom žanru tako da mislim da je to radio iz neke radoznalost, ljubavi prema muzici generalno. A i da dokaže sebi i kritici da može da pliva u svim vodama. Ispravite me ako grešim, ali mi se čini da ga "stručna javnost" i nije previše ozbiljno shvatala kao muzičara, pevača i kompozitor. 

Link to comment
5 hours ago, Budja said:

 

Da li gresim ako kazem da je Balasevic izrastao iz tog pokreta sedamdesetih (akusticari?) koji su se bazirali na Simon & Garfunkel muzici.

 

S vremena na vreme, Vlada i Bajka, Lutajuca srca, pa onda Rani Mraz?

 

Verovatno da je imalo uticaja. Ali kad pogledaš ko mu je svirao na prvim albumima onda bi Korni grupa trebalo da je imala presudan uticaj. Ili je jednostavno hteo dobre studijske muzičare.

 

 

 

 

 

Link to comment

Ko može nek vrati Prime Time na CRO N1. Domagoj Zovak, sjajan kao i uvek, ali ovaj put sa omažom Djoletu kakav ne čuh i ne videh za ovih tužnih nedelju dana.

Posle premijernog emitovanja okače epizodu i na YT (za one bez EONa).

  • +1 1
Link to comment

Dosla da uputim na domagoja:heart:

 

Razmisljam, koliku vrednost covek mora da ima da zasluzi da je toooooliko popularan a da vucic ne uputi telegram saucesca,on koji koristi svaku sansu za zrno naklonosti javnosti, a ovde je (pravilno) procenio il savetovan da bi mu to donelo vecu stetu i bilo ocenjeno kao krajnje licemerje

 

Treba ziveti takav zivot i to zasluziti. Najmasovniji spontani oprostaj u srbiji zadnjih xy godina a predsednik srbije nije smeo da zucne. 

 

A sad izguglam da je dacic uputio i dao opsirny izjavu  o znacaju dj.b. no proslo ispod radara jer nije u fokusu ko psiho, al brt:puke:

Edited by InvisibleLight
  • +1 5
Link to comment

Ovaj index.hr nije normalan, jos uvek ,bukv.svaki dan po par textova o balasevicu, def je bio popularniji u hrvatskoj nego srbiji ( sem vojvodine)..

 

U to ime, za lege i esekerke, ovo mu zadnja pesma

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...