Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

Sad nadjoh neki snimak iz NS 2018.g. nakon ubistva Olivera Ivanovića..nikad ga nisam video ovako ogorčenog,  bez mrvice želje da bude duhovit...tokom 90-tih mislim da nikad nije izjavljivao saučešće ljudima koji još uvek žive ovde, kao što je ovde uradio. Baš upečatljivo.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam tek pre neki dan skontao zasto mi je Alice in Chains omiljeni bend ikada. Jebote, pa oni su sijetlovski Balasevic.

Samo sto sam Balasevica prvi put cuo sa 6-7 godina, a ove sa 16-17, to je taj neki bluz koji me je uvek usisavao a nikad nisam shvatao niti zeleo da shvatim zasto, samo sam se prepustio. 

Mislis da si prerastao Balasevica, kad ono jes' malo morgen. :D Samo si uzeo drugu formu. 

  • +1 1
Link to comment

Mene "razara" kada mu pogledam facu u bilo kom od klipova i intervjua pa i fotografija. Ili samo da ga slušam kako priča. Za neke se kaže da im se na faci vidi da su dobri ljudi, i mislim da je on slikovit primer. Nizak, debeljuškasti čikica sa 3 planine talenta u sebi sa večitim nakrivljenim skromnim osmehom koji kao da mu je zalepljen za facu i dok peva i dok priča, daje izjave, intervjue i sl. Da li ga je iko ikad uopšte video ljutog, u nekoj histeriji, besu, nerviranju, osim verovatno najbližih? Da li je ikad išta iz njega negativno u etar izašlo?


Redak, redak, čovek. Neponovljiv. 

 

 



 

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, Ivo Petović said:

Sad nadjoh neki snimak iz NS 2018.g. nakon ubistva Olivera Ivanovića..nikad ga nisam video ovako ogorčenog,  bez mrvice želje da bude duhovit...tokom 90-tih mislim da nikad nije izjavljivao saučešće ljudima koji još uvek žive ovde, kao što je ovde uradio. Baš upečatljivo.

moze link molim te

 

 

 

 

e: citam sad ovaj moj post i kapiram da sam se kako to vec umem pogresno izrazio

glupo mi da stoji onako bez "objasnjenja"

 

naravno da nije "ponajmanje zbog samog balasevica", hteo sam reci da je njegova smrt i posledicna tuga zbog toga ocigledno bila okidac za svu ovu dodatnu poplavu emocija

Edited by pbg12345
Link to comment

Meni najvise odzvanja ovo mogli bi biti giganti. Kad samo pogledam svoje drustvo iz os i gimnazije, kad vidim kolege na poslu sa nasim imenima i pasosima Australije, Kanade, Rumunije, Nemacke jasno mi je odmah da smo mogli biti giganti (ne samo u sportu kao danas). Mislim da samo jos par drzava na svetu ima toliko inteligencije koja je emigrirala. :isuse:

  • +1 1
Link to comment
On 22.2.2021. at 20:12, maheem said:

Drže odstojanje, vidim po snimcima.

Baš je leeeepoooo :wub:

Ti si ovde jedini razuman.

Kontam da ćemo te razaperi do leta.:heart:

 

p.s. Ja nisam, da pošteno kažem. Da sam u NS izašla bih napolje da pozdravim te brodove. I sećam se povike po mrežama na vernike i celivanja, kao i na odlazak u crkve za Uskrs. Jebiga, svako ima nešto śto mu je vredno rizika. To nas čini ljudima.

  • +1 2
Link to comment
Jergović: Balašević je jedini koji je radio protiv svoje popularnosti. Radio je ono u šta je verovao
https://luftika.rs/jergovic-balasevic/
Hm...
Ovde se Jergović prepustio porivu "da i on nešto napiše o Balaševiću"
Naravno da je Balaševićev koncert velika stvar pre svega od samog, Balaševića.
No nije fer, na kraju krajeva, pisati da je doveden neko "otamo odakle su ubijali grad".
Nije Balašević nikad bio od te fele i to je jasno stavljao do znanja.

Da parafraziram:
Ako JA treba da vam se pravdam i objašnjavam, džaba vam objašnjavam.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...