Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

uh, mnogo mi je tanko

oseća se da su zbrzali

 

Meni je lepo, ali pretpostavio sam da ce mnogima biti nekako nedovoljno. Pogotovo posle remek delca sa Mirom Furlan. A ovo na kraju izgleda kao kraj serije, mada skoro sigurno to nije.

  • +1 1
Link to comment

Jeste zbrzano kao sto je jutros Mladja i rekao... bukvalno u minut su uspeli da izmontiraju. Meni je ok jer se Balasevic toliko provlaci kroz sve epizode da nam to dovoljno govori koliko su ga voleli i cenili.

 

 

Link to comment

Ja sam. moram priznati, ocekivao da im Djole bude gost u nekoj epizodi. I sve se cudio sto ga nema, a neke druge poznate face gostovale. Da li ga nisu zvali ili on nije hteo, ne znam..

Link to comment

Jbga, tu nisi pametan šta da radiš.
Format je kratak.
Verovatno su ih i gazili da izbace što pre.
A i kod tih stvari što više "picaniš" to ti je sve lošije to što si uradio, svakako su i emotivno vezani.
Tu bi dobar bio neko sa strane "hladne glave", a takvog verovatno nema.
Nije njihova krivica svakako.
Možda će nekad za neku godišnjicu nešto napraviti.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Pa tu se postavlja pitanje sta uraditi a da bude "dovoljno". Kao sto ja nisam napisao niti jedan post na ovoj temi, jer ne znam sta ja to mogu da napisem a da bude "dovoljno". Da se adekvatno pozdravim i na neki nacin oduzim ovom coveku. Meni je nemoguce da to uradim.

Tako je i pred njima bio pretezak zadatak, i jednostavno nije moguce (ili je bar djavilski tesko) to staviti u 10ak min. Cim sam video da epizoda nema ni tih standardnih 10ak min, nego 6 min sve mi je bilo jasno.

Bukvalno su mogli da prave neki specijal od pola sata ili celu nedelju da pokriju sa 5 epizoda, ali sve je to dosta zahtevno..

Edited by ZSNj
  • +1 2
Link to comment

Ono što sam primetio, svako od nas ima pesmu za koju misli da je ona baš nekako podcenjena i da je baš mi cenimo i drago nam je što je tako a onda na ovom topiku krenu ljudi da kače pesme i onda vidiš da kače baš te pesme koje ti misliš da niko ne ceni kao ti.

  • +1 1
Link to comment

Rekao neki muzički saradnik na RTV da su radili anketu sa 150 ili 200 ljudi koja im je omiljena pesma i završili sa ukupno 80+ različitih pesama.
To je to kad se "vidiš" u pesmama.

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment

Па да, ево сад да ме зауставе анкетари и питају који је Балашевићев највећи хит, имао бих бар 5-6 одговора или чак и десет.

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

ovih dana sam svracao ovamo, samo da podelim dnevnu dozu emojia. nisam mogao nista da napisem.

 

u petak predvece, kada su poceli notifications da piste sa telefona, znao sam da se nesto strasno desilo. poruke iz Kanade, Australije, iz Slovenije (od druga do groba), Bosne, sa Suska, ma iz celog sveta.

"jesi li cuo?"

 

iskljucio sam se do nedelje, a onda sam poslusao nekoliko albuma, koje nisam slusao brat-bratu vec 25-30 godina.

tada me je sustigao demol, koga nije.

nedelju sam zakljucio sa bocom Macallana, cuvanog za posebne prilike (da ne kazem potrebe). 

 

napisacu samo jedno. 

uzeo sam dobru (ma sta dobru, najbolju!), lepu a sirotu. zaprosio sam je nakon 10 dana, ozenio je u prvom slobodnom terminu.

zato sto sam ZNAO, zahvaljujuci Djoletu, jos od 1980, da tu nema kompromisa.

voles jednom u zivotu.

'ocu q da budem ko Vasa, da patim bogat i zavrsim u nekoj kafani.

 

evo nas dvoje zajedno, vec 25 godina, bogu hvala, zahvaljujuci mudrosti naucenoj na vreme.

E jebiga preterivanje...Ja sam voleo više puta...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...