Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

9 minutes ago, morgana said:

pa govna govnjiva pokusavaju da relativizuju balasevicev znacaj, nije neocekivano. sve ce da uniste ako mi ne unistimo njih.

Juče su pokušali da zajašu na talasu regionalnog odavanja počasti, pa otud onoliko priče na Pinku i sl. Činom sahrane danas, porodica je istrgla preostale adute za zloupotrebu.

 

Edit. Ispalo je kao da ti oponiram, a slažem se da će dalja strategija ići u smeru marginalizacije značaja.

Edited by Ras
  • +1 3
Link to comment

uf ....

 

mnogi su sve vec napisali ... mogao sam samo da delim hvala

opet, ne mogu a da ne napisem koji red ... i za miru i za djoleta, zato sto su ljude cinili boljima ... pa i mene ... a nisu jedini koji su se utkali u moje bice. u moju kucu/onaj moj kolektiv kojem pripadam. ta kuca se srusila devedesetih i ostale su samo cigle, pokoji kamen temeljac ... sada i oni, nazalost, fizicki iscezavaju.

mira je u pocetku bila (pored nede arneric) u mom tinejdzerskom dobu, najpozeljnija zenska osoba u momackim fanazijama ... a kasnije sam kroz njenu, svima poznatu patnju i probleme kao poznate licnosti koja je zivela u zagrebu lakse podnosio i moju, anonimnu.

djole ... jer je uvek imao stih za situaciju u kojoj se covek moze naci ... od rodjenja pa sve do samog kraja. ratom sam se rano sam se odvojio od roditelja, on me naucio da je bolje voleti lepu al sirotu ... hvala mu na tome

odose prerano ... neka im je vecna slava

 

 

 

 

Edited by cedo
  • +1 4
Link to comment

Evo me na FG  slusala usput 021 radio, samo balasevica danas pustaju

Screenshot_20210221-144954_Gallery.jpg.6cd35998f8122c71deb8c3e51ce0bb4d.jpg

Buljim u big green i simbolicno se oprastam pokusacu da obuzdam dalje ovu licnu i kolektivnu kich tugu™, hvala vam za ovih xy stranica

Sremacka (skoro ko za tatu pisana):

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...