Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

7 minutes ago, kurdi said:

jel kritika sto je na b stranu lenjo stavio samo instrumentalnu verziju a strane?

Pijetet verovatno... :fantom:

 

I, ne radi se o, boze sacuvaj, kritici, radi se o gestu, nacinu...

 

O&O

Link to comment

ne znam u čemu je problem. meni je ova pesma zakon, a naročito reči. čekmeže jesi svinja!

 

bila sam na balaševićevom koncertu u sava centru 1996. u sred studentskog protesta. bilo je mega zabavno i cerekali smo se 3 sata. jedino mi je zasmetalo što je u jednom trenutku rekao kako ne treba da pljujemo miloševića pred strancima, to je naša stvar. tako neke sitnice su mi smetale kod njega...

 

ali čovek koji stavi lonac na glavu da bi zasmejao druge ljude, ne verujem da može da bude loš čovek

iskreno saučešće svim forumašima koji su voleli njegovu ljubavnu poeziju.

 

  • +1 8
Link to comment
19 minutes ago, slepa živana said:

ne znam u čemu je problem. meni je ova pesma zakon, a naročito reči. čekmeže jesi svinja!

 

bila sam na balaševićevom koncertu u sava centru 1996. u sred studentskog protesta. bilo je mega zabavno i cerekali smo se 3 sata. jedino mi je zasmetalo što je u jednom trenutku rekao kako ne treba da pljujemo miloševića pred strancima, to je naša stvar. tako neke sitnice su mi smetale kod njega...

 

ali čovek koji stavi lonac na glavu da bi zasmejao druge ljude, ne verujem da može da bude loš čovek

iskreno saučešće svim forumašima koji su voleli njegovu ljubavnu poeziju.

 

pratim i podižem za

 

  • Haha 2
Link to comment
25 minutes ago, SNARC said:

 

 

 

Mora covek da ima nesto pusto oko sebe..jal more jal ravnicu..da bi mogao da pusti misli daleko

 

 

To je kad si Čovek!

Jbt rasplakah se...

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...