Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

2 minutes ago, Babu Bhatt said:

Jedan od onih, za koje mislis da ce uvijek biti tu, prisutni.
Veliki gubitak za sve dobre ljude ovih prostora.

U Rijeci, na korzu, pale se svijece i pustaju njegove pjesme preko zvucnika.

Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk
 

 

samo govnar vesic nije mogao da da ozvucenje. fuj. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

Moram na kraju da kažem da je danas veliki dan. Jedan čovek je svojom smrću saterao sve nacionaliste i šoviniste sa exYU prostora u mišje rupe gde im je mesto, a pristojan svet je ponovo u centru zbivanja. U ponedeljak se vraćamo na standardna podešavanja ali danas je Juga pljunula i zapevala. Skuvao sam malo dobre radže u to ime, sad ćemo hanuma i ja da se uvoštimo.

 

Upravo takav osećaj i ja imam

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Znam da verovatno ne bi trebalo da pitam ali u cemu je to tacno "Djole moralno poklekao"? U toj zajebanciji sa "iskvarenom verzijom hrvatskog"? To je bila ocigledna ironicna aluzija na nesto sto se u tom trenutku desavalo u Hrvatskoj i to je sve. Ako je to moralno posrnuce onda nema zivog coveka koji ne ide okolo razbijenog nosa od slinog posrtanja i padanja.

On tu nije želeo ispasti duhovit niti vršiti neke aluzije, već ga je ponela situacija i čisto dodvoravanje publici i nikako nije bilo okej, ali u toj situaciji ja to nekako razumem.

 

I pogledaj moj post pre neki sat o tome na ovoj temi ako te ne mrzi, to je direktno povezano sa poslednjom rečenicom koju si napisao.

 

Zato mu ne uzimam za zlo jer je to sitnica spram njegove umetničke vrednosti i puštali smo suze i devojka, a i ja, prvi put posle dugo vremena.

 

 

  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

On tu nije želeo ispasti duhovit niti vršiti neke aluzije, već ga je ponela situacija i čisto dodvoravanje publici i nikako nije bilo okej, ali u toj situaciji ja to nekako razumem.

 

I pogledaj moj post pre neki sat o tome na ovoj temi ako te ne mrzi, to je direktno povezano sa poslednjom rečenicom koju si napisao.

 

Zato mu ne uzimam za zlo jer je to sitnica spram njegove umetničke vrednosti i puštali smo suze i devojka, a i ja, prvi put posle dugo vremena.

 

 

Ubedjen sam da grešiš i da su taj stand up deo tipa "ima li koga ovde da je iz Buffala" zlikovci iskoristili za širenje hejta. 

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, Redoran said:

Ovo u Splitu govori više od bilo čega što se može napisati. Koga narod ovako isprati na počinak, imao se rašta roditi.

 

 

split je najupecatljviji... i to se desava recimo 50m od trga franje tudjmana...

  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, morgana said:

 

samo govnar vesic nije mogao da da ozvucenje. fuj. 

 

Neka vala, da ne opogani i ovo. Bolje je ovako, nema on šta da traži na ovakvim događajima.

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Ubedjen sam da grešiš i da su taj stand up deo tipa "ima li koga ovde da je iz Buffala" zlikovci iskoristili za širenje hejta. 

Moguće.

 

Mladsam i možda grešim, ali eto iz trenutne perspektive mislim da sam u pravu.

 

Bitno je da sam na dobrom pravcu, a te neke nijanse život oblikuje :D

Link to comment
1 minute ago, Anonymous said:

 

Neka vala, da ne opogani i ovo. Bolje je ovako, nema on šta da traži na ovakvim događajima.

 

 a i to je vala tacno, bas

ionako samo cekamo kako ce vrhovno govedo da prozdere i ovaj dogadjaj, hoce li cmizdriti u prvom redu na sahrani i primati saucesce

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Redoran said:

 

 

Moram na kraju da kažem da je danas veliki dan. Jedan čovek je svojom smrću saterao sve nacionaliste i šoviniste sa exYU prostora u mišje rupe gde im je mesto, a pristojan svet je ponovo u centru zbivanja. U ponedeljak se vraćamo na standardna podešavanja ali danas je Juga pljunula i zapevala. Skuvao sam malo dobre radže u to ime, sad ćemo hanuma i ja da se uvoštimo.

 

imas vec sad sizofrenu sliku bukvalno u ovom momentu pola srbije gleda 'daru' i place (ako je verovati blickuriru) a pola na n1 u 4 odvojena prozora live iz bgd, ns. zg i sarajevo, na  tv-u gleda kako hrvati i bosnjaci placu i place s njima

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

 

imas vec sad sizofrenu sliku bukvalno u ovom momentu pola srbije gleda 'daru' i place (ako je verovati blickuriru) a pola na n1 u 4 odvojena prozora live iz bgd, ns. zg i sarajevo, na  tv-u gleda kako hrvati i bosnjaci placu i place s njima

 

samo cekam informer 'pevaju dok na rts-u ide STRADANJE SRBA'

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

samo cekam informer 'pevaju dok na rts-u ide STRADANJE SRBA'

imali smo svoja 2 dana, kako rece beowl, od sutra u prvom planu u javnosti opet oni 

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...