Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

Znam da nema smisla da ventiliram sad ovde, ali toliko mi je zao sto nas, tako, jedan po jedan napuštaju. Ne razumem sta je, pobogu, radio 10 dana kod kuće, i zašto se nije vakcinisao? 

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Jel ima neko objašnjenje za onu izjavu da govori lošiju verziju Hrvatskog - Srpski jezik, malo malo pa ljudi spominju po komentarima, lako je naći na yt. Negde u komentarima sam naleteo na ovo:

 

"Đole je ovde bio izuzetno sarkastičan. I svaka mu čast što je imao hrabrosti da bude sarkastičan na ovu temu, s obzirom na paljbu nacionalističkih komentara i pogrešnih tumačenja. On se ovde sprdao sa onim hrvatskim istoričarima koji su na HRTV izjavili da je srpski iskvareni hrvatski. Paljba u komentarima bez imalo istraživanja i promišljanja o čemu se ovde zapravo radi. "

Čist sarkazam aktuelnog trenutka na mestu adekvatnom za to.

 

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

kako je ispred sava centra, ima li ljudi?

 

 

kazu na n1 da ima vise nego tu kod doma sindikata

 

gledam na indexu ispred arene u zgb, spontano svi pevaju  ko u splitu

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Bilo je više čini mi se...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

ti si sigurno vicniji u procjeni, a i vise nisam tamo, mozda se vise ljudi okupilo vremenom

Edited by morgana
Link to comment
38 minutes ago, Valkyrie said:

Urnebesno je kad "NEZNAM" ekipa brani srpski od bilo koga, a od velemajstora reči, stiha i stila Balaševića pa tek. 

Slažem se.

 

Gomila isfrustriranih ljudi, mada većina zna da se piše odvojeno, svakako imaš poentu.

 

I Đole je u tom slučaju moralno poklekao i nije bio šaljiv, ali nemerljivo spram njegove umetničke vrednosti.

 

A tek priča između njega i Olivere :heart:

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

I Đole je u tom slučaju moralno poklekao i nije bio šaljiv, ali nemerljivo spram njegove umetničke vrednosti.

 

 

Znam da verovatno ne bi trebalo da pitam ali u cemu je to tacno "Djole moralno poklekao"? U toj zajebanciji sa "iskvarenom verzijom hrvatskog"? To je bila ocigledna ironicna aluzija na nesto sto se u tom trenutku desavalo u Hrvatskoj i to je sve. Ako je to moralno posrnuce onda nema zivog coveka koji ne ide okolo razbijenog nosa od slinog posrtanja i padanja.

  • +1 3
Link to comment

Jedan od onih, za koje mislis da ce uvijek biti tu, prisutni.
Veliki gubitak za sve dobre ljude ovih prostora.

U Rijeci, na korzu, pale se svijece i pustaju njegove pjesme preko zvucnika.

Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...