Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

Ja sam nekako tek kasnije otkrio te njegove posvećene ratu, ali kroz ljude, ne one "parolaške", ne "opštemestaške"...

Sad nešto razmišljam ko bi mogao da napiše dobru knjigu o njemu...



.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Balkanskom ulicom postaje in memoriam serijal... Kako je milina slusati njegove pricice... Covek je bio rodjen da pripoveda. I pesme su bile takve... Cekas da vidis sta ce da se desi. I posle n slusanja. Nadam da ce se reprizirati i gostovsnje kod Ivanovica i ostale epizode show programa koji su veceras pustili. Tu je sublimat svih prica 
A na hrtu umro poznati novosadski, vojvodjanski pevac... Raspaljuju desnicu u Srbiji...
Ajde bre čoveče, ne truj, kako te nije sramota...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Ajant23 said:

Da li iko ima link koji će moći da se okači ovde za Nikad kao Bane, koji začudo ne podleže cenzuri autorskih prava naspram gomili drugih pesama?

 

 

Link to comment

image.gif.64eefa7e9ae051bedf9ecb3b84a2259a.gifimage.gif.4dd7bf1be438bbe3721bf31d32bf6d0a.gif@Mil@n

 

image.gif.13abc22283ac1cb1e9a36db2c8a6a841.gifMeni se ne vide, ali dobro bio je fin, dobar, živ, šta već...

 

Uklopite ga u jebeni uredni led klimatskih promena, tik pred žetvu, kosom, stišajte...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
40 minutes ago, April said:

Čovek je bio intergalaktički talenat.

 

 

To sam i ja ponekad pomislio, ali me bilo sramota da izgovorim javno. Provincijalac, jbg :)

 

Bio je još jedan, ista berba, kraće je trajala genijalnost, ali su peakovi bili još veći...još on da odapne i to bi bio konačni kraj te fantazije i istorije.

  • +1 2
Link to comment

Mnogo je teško naći prave reči, ja ne mogu a pokušavam satima. Hvala svima što ste uspeli da se sastavite i napišete smislene i povezane rečenice sa kojima mogu da se saglasim. 

Dve su istine: u plač za Balaševićem ulile su se mnoge, za drugo namenjene, suze

I polako ali sigurno sve nas stiže seta starosti ali ne znam kako ni zašto VEĆ sad. Htela sam da uspavam malog pevušeći mu Neke nove klince, zagušila se već na "Moj deda". Svi mi nedostaju. Ovo što osećamo nije tuga nego D mol. 

  • +1 5
  • Tužno 16
Link to comment

:sad:
...

Gospodo draga, on je nestao bez traga
I to celoj priči daje čudan ton.
Neki se džambasi kleli da su kod Sombora sreli
Jednog tipa što je bio isti on.

...

:sad:

image.gif

image.gif

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 3
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...