Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

Bio do Keja, baš mnogo ljudi. Maske, rekao bih, manje od pola, distanca 'nako, mada na TV gužva izgleda veća, sad sam vratio snimak. Ne znam koji je očin ljudima, koliko je teško razumeti da parče krpe spasava glavu. Nadam se da neće biti većeg cirkusa u KCV posle ovoga...

Link to comment

ovo je level gluposti sahrana amfilohija. kakvi retosi. covek umro od posledica kovida i oni hrle bez maski da odaju postu balasevicu. 

pa zar ne kapiraju ti mozgovi da nije bas u pandemiji preporucljivo skupljanje u velikim grupama. neverovatno

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, bradilko said:

ovo je level gluposti sahrana amfilohija. kakvi retosi. covek umro od posledica kovida i oni hrle bez maski da odaju postu balasevicu. 

pa zar ne kapiraju ti mozgovi da nije bas u pandemiji preporucljivo skupljanje u velikim grupama. neverovatno

 

Mene podeća na sahranu Olivera Dragojevića, odnosno ispraćaj njegovog kovčega iz Splita. Bakljada, brodići koji iz Splita plove prema ostrvu gde je bila sahrana....Sve je to bila veličanstvena slika na onoj morskoj pučini. Možda su hteli da prirede isto tako nešto veličanstveno, ali vreme korone nije pravo vreme za takve stvari. 

Link to comment

Komentar sa B92:

Kad budete imali legendu kao Mi Novosađani onda se javite,dotle u mišiju rupu i slušajte saopštenja vašeg kriznpg štaba.
(Voćni jogurt, 22. februar 2021 21:00)

 

:lalab:

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, paramahansa jogananda said:

Komentar sa B92:

Kad budete imali legendu kao Mi Novosađani onda se javite,dotle u mišiju rupu i slušajte saopštenja vašeg kriznpg štaba.
(Voćni jogurt, 22. februar 2021 21:00)

 

:lalab:

Jer kurčiti se mora. 

 

 

Kakav jadan komentar. 

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, bradilko said:

ovo je level gluposti sahrana amfilohija. kakvi retosi. covek umro od posledica kovida i oni hrle bez maski da odaju postu balasevicu. 

pa zar ne kapiraju ti mozgovi da nije bas u pandemiji preporucljivo skupljanje u velikim grupama. neverovatno

 

To je zato što su na Amfilohijevoj sahrani bila krezuba čudovišta a u Novom Sadu se sakupila kul ekipa, takoreći covid elita, tako da neće grom u koprive. A i da udari grom i napravi novo žarište u NS, rešiće to lekari jer im je to posao koji su izabrali, ko ih jebe. To ti je otprilike taj evropski način rezonovanja u Srbiji, pa se posle čude zašto Evropi ne možemo ni da prismrdimo.

  • +1 4
Link to comment

Molim vas nemojte na ovoj i drugim temama da nudite piratske materijale, ni javno ni preko poruka. Odnosno, da citiram jedan pametan post:

 

Quote

Kupite knjige ako cenite njegovo stvaralaštvo, ta kupovina odlazi umetniku ili u ovom slučaju njegovoj porodici zbog koje je živeo.

 

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, bradilko said:

ovo je level gluposti sahrana amfilohija. kakvi retosi. covek umro od posledica kovida i oni hrle bez maski da odaju postu balasevicu. 

pa zar ne kapiraju ti mozgovi da nije bas u pandemiji preporucljivo skupljanje u velikim grupama. neverovatno

 

pri tom, prvi balasevic ne bi voleo da se u njegovo ime pravi takva masovka™, ni u normalno vreme, kamoli u sred pandemije. prvi on se borio za zivot. i sada ce zahvaljujuci ovome juce neki ljudi umreti. jebeno neverovatno, da li iko ista razmislja. svi ti ljudi sinoc dosli su zbog sebe, ne zbog djoleta. da poznaju djoleta ostali bi u kucama.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...