Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

5 hours ago, morgana said:

pa govna govnjiva pokusavaju da relativizuju balasevicev znacaj, nije neocekivano. sve ce da uniste ako mi ne unistimo njih.

 

Ma, ne vidim ja tu nikakav problem. Nama njihov dan zalosti ne treba, imamo svoj u citavom regionu. I bolje je da se ne utrpavaju tamo gde ne pripadaju. Balasevicev znacaj za veliki broj ljudi je toliko ocigledan poslednjih dana da oni mogu da pokusavaju sta god hoce, savrseno je nebitno.

  • +1 6
Link to comment
19 minutes ago, makondo said:

RTV1, ide Đoletov šou iz 80ih,a gosti su trenutno Bombaj štampa

 

Djura je imao onaj song o njemu na prvom albumu... (gde su potkacili i Dzonija).

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

19.10.2019

djoletov koncert u becu. nisam mogao misliti da je to poslednji put da ga gledam uzivo. drago mi je sto je moja cerka, koja voli dosta njegovih pesama, bila prisutna i sto je videla zasto i koliko moze da se voli i postuje jedan umetnik. sve sam nesto mislio da cu, cim bude prilike, dodji na par dana u novi sad kad mi nije vreme, da odem na bogojavljenski koncert. prilika je bilo, al' reko' dogodine...jebiga...

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

19.10.2019

djoletov koncert u becu. nisam mogao misliti da je to poslednji put da ga gledam uzivo. drago mi je sto je moja cerka, koja voli dosta njegovih pesama, bila prisutna i sto je videla zasto i koliko moze da se voli i postuje jedan umetnik. sve sam nesto mislio da cu, cim bude prilike, dodji na par dana u novi sad kad mi nije vreme, da odem na bogojavljenski koncert. prilika je bilo, al' reko' dogodine...jebiga...

Ja sam bio prošle godine... To mu je bio poslednji koncert...

 

Koncert je bio, hm, čudan... Jako malo stand up-a, monooogo pesama... 0 politike...

 

Svakako, atmosfera je bila, ako i uvek, neverovatna...

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Evo Nikola Nešković spominje Dno Dna na RTS, kaže niste smeli/hteli godinama da ga puštate a sada ste ga se svi setili...

5 sekundi sam video na na ptc ide nekakav in memoriam balaševiću, jedan od najlicemernijih epizoda u istoriji javnog servisa, a nije da ih nije bilo

 

od 1979-1989 su ga emitovali, od 1989-2000 ne, od 2000-2012 opet je bila faza kada je bio podoban, a od 2012-2021 opet nastupa tihi bojkot

 

pa nisu morali ni večeras

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...