Jump to content
IGNORED

Golden Globes & Oscars 2021


Ajant23

Recommended Posts

11 hours ago, Lancia said:

- jedino sto me privlaci da pogledam od nagradjenih je My octopus teacher

Odlican film

Edited by Peter Fan
scena sa ajkulom je fenomenalna
Link to comment
11 hours ago, levi said:

jel to  centralna otadžbinska uprava preporučila da se bojkotuje Oscar?

Oskar se od onog Denzelovog kukumavcenja po rasnoj liniji pretvorio u jeftinu platformu isfoliranih boraca po pitanju rasnih, zenskih prava, Trampa, ekologije...pitanje je sta ce biti sledece godine u zizi javnosti. Sad mi prosto nedostaje ona uobicajena doza 'uvucimo se Meril Strip u dupe' iz nekih boljih dana. 

Nek se vrate filmu ili nek se politicki korektno ugase, cak ni ta tema mislim da sve manje interesuje bilo koga.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Indy said:

Meni je osnovni problem sto su ti filmovi skoro svi neopisivo sranje.

Skvo i ja smo u poslednje vreme batalili gledanje filmova posle 10 minuta u vecini slucajeva + izbegavamo u sirokom luku DC i Marvel i horor sranja i opet jedva da se setimo kad smo odgledali ono bas bas dobar film.  

  • +1 1
Link to comment

Danas sam videla podatak je ovo bila najmanja gledanost dodela oskara ikada, nešto ispod 7 miliona gledalaca. 

 

Ukačila sam sinoć na hrt-u 2, reprizu. Zainteresovalo me da gledam celih 5 minuta.

Link to comment
43 minutes ago, Jumanji said:

Nema reakcija na crveni tepih, slabo se to opatilo cini mi se, pa evo vam jedne sa istog, znam da nemate nista protiv emoji4.png
 

 

 


a naisla sam i na njega, pa cu da postavim ipak ovde emoji7.pngemoji7.png


869cf3fa3bae69e375568984b9b297d4.jpg
 

 

 

hvala ovom sto je uokvirio bez potrebe, sad ne nam da li je dres zorana savica ili milenka topica. 

Link to comment

Je li ovo Mads? Nešto mi kratko i zdepasto djeluje ovdje...

 

Drugi osumnjičeni mi je Ričard Drajfus, ali ne znam kake on ima veze s aktuelnom temom...

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...