Jump to content
IGNORED

Mesojedi protiv vegana


borris_

Recommended Posts

11 minutes ago, borris_ said:

Burger sauce. Ja bih ga koristio za burger.

 

Ako si vegan budi vegan do kraja

 

vegan ga koristi za veganski burger, valjda. ako hoće. a ako neće ne mora

 

sve je na dobrovoljnoj bazi, nije nužno da se propisuje drugima šta će da budu i koliko

  • +1 4
Link to comment
43 minutes ago, levi said:

 

vegan ga koristi za veganski burger, valjda. ako hoće. a ako neće ne mora

 

sve je na dobrovoljnoj bazi, nije nužno da se propisuje drugima šta će da budu i koliko

Vegani ovdje napadaju mesnice i dosta su prozeliticki nastrojeni (poznajem ih nekoliko). I jeste, smijesan mi je taj njihov nastup, ne jedemo nista zivotinjsko ali vegan snicla neka izgleda kao mesna snicla itd.

Link to comment
36 minutes ago, borris_ said:

Vegani ovdje napadaju mesnice i dosta su prozeliticki nastrojeni (poznajem ih nekoliko). I jeste, smijesan mi je taj njihov nastup, ne jedemo nista zivotinjsko ali vegan snicla neka izgleda kao mesna snicla itd.

 

pre par godina naletim na neku protestnu setnju vegana po minhenu. kad ne lezi vraze, jedan lik vodi sa sobom ogromnog rotvajlera. bas me zanima da li i njegov ljubimac vegan?

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, borris_ said:

Vegani ovdje napadaju mesnice i dosta su prozeliticki nastrojeni (poznajem ih nekoliko). I jeste, smijesan mi je taj njihov nastup, ne jedemo nista zivotinjsko ali vegan snicla neka izgleda kao mesna snicla itd.

 

stvar je u tome da je vegan šnicla burger ćevap šta god najnormalnija stvar, ko voli. ne ugrožava te ni na koji način i ne duguje ti objašnjenje i opravdanje zašto tako voli, jel to ok?

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

stvar je u tome da je vegan šnicla burger ćevap šta god najnormalnija stvar, ko voli. ne ugrožava te ni na koji način i ne duguje ti objašnjenje i opravdanje zašto tako voli, jel to ok?

 

Neka rade sta hoce, neka jedu sta hoce ali neka prestanu da nam govore da smo ubice zivotinja, da napadaju one sa kojim se ne slazu, jel to ok? Vegetarijanci nikada nisu imali potrebu da nametnu svoj nacin zivota dok vegani to rade cesto. I da smijesna mi je ta potreba za kopiranjem kao i ovaj vegi burger sauce.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

 

Neka rade sta hoce, neka jedu sta hoce ali neka prestanu da nam govore da smo ubice zivotinja, da napadaju one sa kojim se ne slazu, jel to ok? Vegetarijanci nikada nisu imali potrebu da nametnu svoj nacin zivota dok vegani to rade cesto. I da smijesna mi je ta potreba za kopiranjem kao i ovaj vegi burger sauce.

 

nije ok, ako ti ne smeta ubijanje životinja, što ti smeta da se o tome govori?

 

i nije nikakvo kopiranje, i uz vege burger može da ide sos kao uz bilo koji drugi. uopšte nije ideja da budu kažnjeni i da moraju da se hrane loše i asketski neukusno, zato što ne jedu meso. niti ishrana sa mesom polaže prava na neki konkretan način pripreme jela, pa sad vegani moraju da izmisle nešto sasvim novo, da ne bi "kopirali". otkud ti uopšte takve ideje

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Svi vegani koje znam imaju po 20 kila i izgledaju kao da je sav život iz njih izašao. Doduše, ima ih 3 ali je opet to 100% uzorka.

moj uzorak od 1 vegana ima blizu 100 kila, jede salatu na vangle.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Smeta mi da me smatraju ubicom zivotinja jer nisam vegan. Smeta taj prozelitizam. 

Ko nije sa mnom taj je ubica zivotinja.

 

ne znam zašto ti smeta da te smatraju ubicom životinja, ako ubijaš životinje

 

kako bi to uopšte moglo zadovojavajuće da se reši?

npr, hoćeš da pojedeš ubijenu životinju, ali da se smatra da nije ubijena, da bi se bolje osećao

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...