Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

Nadal bukvalno ima poklon žreb za prvo kolo, Đere trenutno ne bi dobio meč protiv wta tura verovatno. 

 

Igrači koji su bili u teškom karantinu su 2-12 prvog dana a jedina dvojica koja su pobedila su pobedila isto igrače iz karantina. Žene su 5-5

Link to comment
Bilo je krajnje vreme da Olga poraste, da ne bude derište koje ne zna šta hoće. 
Da, pokazala je to krajem meča (na 4:4) kad je agresivno uzimala (a i gubila) poene. Dobijala je podršku od tima u svakom slučaju jer je Petra bila u klinču i nije imala odgovor ni na šta. U takvim slučajevima jedan poen koji se odigra mlako može vratiti protivnicu na šine i onda je kasno.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Lepo, odavno nismo imali dve devojke u drugom gs kolu :)

 

Marticeva je vec dugo u krizi, ocekivao sam sansu za Olgu ovde. Igra sa vidno vise samopouzdanja nego ranije, ali je i dalje plan igre upitan, tj. i dalje raspaljuje po loptici pa kud puklo. Doduse i naredna protivnica je taj tzv. "brainless ball basher" pa nije bez sansi za trece kolo.

 

Stojanoviceva igra protiv Serene, a ova deluje fit i motivisano, svaki gem za Ninu ce biti premija. Ona me je bas prijatno iznenadila pobedom, Begu je dobra igracica u dobroj formi. 

 

Neverovatno sta je prosuo Troicki. Pritom je prilicno mirno podneo raspad za svoje standarde, ne bi me cudilo da je neka muljacina za kladionicu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...