Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

19 minutes ago, Ros said:

izes zreb.

na jednom terenu lucky looser Taro Daniel protiv nekog no name amera iz kvalifikacija, a na drugom shapo protiv sinnera :(

 

Šapa i Siner su nextgen, jednog dana, recimo polovinom ove decenije, možda neko od njih osvoji neki GS.

  • +1 1
Link to comment

Puca ga umor, zajebao se možda sa pred-turnirom koji je igrao (večita dilema) i juče se zahvalio fizioterapeutu što je tu gde jeste... sad su mu šanse minimalne da izvuče 2 seta ali nije da Šapo ne ume da se samoubije

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment



Puca ga umor, zajebao se možda sa pred-turnirom koji je igrao (večita dilema) i juče se zahvalio fizioterapeutu što je tu gde jeste... sad su mu šanse minimalne da izvuče 2 seta ali nije da Šapo ne ume da se samoubije

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk




Bas je previse igrao ovih dana, vidi se i po njemu i po rezultatu, ali sto kazes Sapo nije da ne ume da krene protivniku u susret.
Link to comment





Bas je previse igrao ovih dana, vidi se i po njemu i po rezultatu, ali sto kazes Sapo nije da ne ume da krene protivniku u susret.
Idemo u 5. [emoji38] ova malo duža pauza će mu prijati, sad je dečko opasan ako uzne rani brejk... glupost su napravili organizarori što su ga stavili da igra danas, to i komentatori kažu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Jel on bese osvojio onaj milanski next gen turnir pre par sezona i imao tada 17 godina?

Pa da, tada je pobedio Kecmanovica. Mislim da je to bilo ped kraj 2019.godine. Prosle godine taj turnir nije ni odrzan.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...