Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, harper said:

 

Od vaznih rekorda ostalo mu je samo to sto deli 20 GS-ova sa Rafom, tako da se odgovor sam po sebi namece. Mada ja verujem da je i njemu jasno da ce ga ova dvojica skinuti do gole kozhe kad su rekordi u pitanju i da ce mu u buducnosti ostati samo rekord u novinarskim udjiguzima koji ga smatraju najvecim teniserom u istoriji zato sto je eleganci.

 

 

Datum, odnosno vreme odvijanja ovog intervjua naknadno mu daju dodatnu draž /ima ga i na YT/: https://www.vogue.com/video/watch/73-questions-with-roger-federer

 

 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Od vaznih rekorda ostalo mu je samo to sto deli 20 GS-ova sa Rafom, tako da se odgovor sam po sebi namece. Mada ja verujem da je i njemu jasno da ce ga ova dvojica skinuti do gole kozhe kad su rekordi u pitanju i da ce mu u buducnosti ostati samo rekord u novinarskim udjiguzima koji ga smatraju najvecim teniserom u istoriji zato sto je eleganci.

To znači da će Next Gen uvesti tročlani žiri i ocene za umetnički dojam. Posle meča pobedu nose bodovi od žirija. "Pogledajte samo ovu predivnu kombinaciju Nike kostima, šljokice na reverima.. Veoma smelo za wimbledon!". 

 

(kroz šapat) 

"Veteran Aliassime se priprema.. pokušaće forhend Rožea.. Da, tehnički veoma dobro ali naravno.. ne kao neprevazidjeni šampion koji u svojoj 48. i dalje pleni svojom gracioznošću.."

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Je l’ ovo sa konferencije za štampu o strategiji netreniranja u off danima u prevodu znači da mu prvi set mečeva dodje kao zagrevanje? To jest, da ih igra sporije i opreznije sa namerom.

Link to comment
Je l’ ovo sa konferencije za štampu o strategiji netreniranja u off danima u prevodu znači da mu prvi set mečeva dodje kao zagrevanje? To jest, da ih igra sporije i opreznije sa namerom.
Da, to je i rekao posle meča Kurijeru: prvi set je bio ispipavanje mogućnosti rotacije tela i pošto je video da ide pretty, pretty good zaigrao je bolje.

Tesno je izgubio i zdrao je flaster da se oslobodi od misli o povredi. Taj dvosmisleni gest je verovatno ostavio trag u psihi Saše kao ekstremni i ulio mu je lažnu nadu da će Nole za par poena da preda i da treba samo da sačeka.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Od vaznih rekorda ostalo mu je samo to sto deli 20 GS-ova sa Rafom, tako da se odgovor sam po sebi namece. Mada ja verujem da je i njemu jasno da ce ga ova dvojica skinuti do gole kozhe kad su rekordi u pitanju i da ce mu u buducnosti ostati samo rekord u novinarskim udjiguzima koji ga smatraju najvecim teniserom u istoriji zato sto je eleganci.

 

Ostao mu je još i ukupan broj polufinala GS. Vodi 46-39 u odnosu na Đovaka, tu možda i ima neke šanse.

Link to comment
15 minutes ago, Redoran said:

 

Ostao mu je još i ukupan broj polufinala GS. Vodi 46-39 u odnosu na Đovaka, tu možda i ima neke šanse.

 

A to je mnogo vazan rekord, otprilike koliko i ukupan broj pobeda tenisera koji ce da igra dok ne umre od starosti na terenu.

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Ostao mu je još i ukupan broj polufinala GS. Vodi 46-39 u odnosu na Đovaka, tu možda i ima neke šanse.

 

Zato Rafa gospodin kad stigne do istog on i osvoji 34 SF 20 titula. Nego najludji podatak kad smo kod SF, Murray ih ima 21 i jelte 3 titule, sto b' se reklo solidan procenat uspesnosti. :D

Link to comment

Društvene mreže su ultimativno zlo, tamo se samo tenzija prodaje i kupuje. 90% naloga koji se šatro bave tenisom (ima i dosta klasičnih tzv. medija među njima) opisuju ovaj QF kroz lomljenje reketa i oštećivanje terena. I posle se neko pita zbog čega su navijači toliko prolupali i zbog čega se svaka reč koju neko izgovori pogrešno interpretira, čak i kada nije potreban prevod. Nemoguće je ostati imun na toliko zasipanje tenzijom. Brainwash samo takav, i daleko od toga da je limitiran samo na tenis ili sport.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...