Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

32 minutes ago, dùda said:

:blink:

kod mene nije bilo 

šta li se dešava ?

Nekad je bilo u zavisnosti kod koga si na kablovskoj eurosport2 različita verzija da te ne gnjavim zašto ( prava u vezi nemačkog fudbala skraćena verzija) pa ima sutra ako nisi danas gledala

  • Hvala 1
Link to comment

Mogao bi Eurosport još neki put danas da pusti Nadalov pobednički poen sa prošlogodišnjeg RG :evilsmile:

 

Đovak ponovo u mean machine modu. Biće sigurno oscilacija tokom sezone ali lepo ga je gledati kad izađe na teren ovako spreman da oduči protivnika od tenisa i naposluži se kafetm publici, ATP zvaničnicima, Matsu, Barbari i svim ostalim Rotenburzima.

 

  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Mozda. Imace Meda o cemu da razmislja posle ovog meca, to je sigurno. Ali nije lako, jebi ga, udjes u finalni mec protiv igraca za kojeg znas da ovde nikad nije izgubio finale, on krene da te pritiska od prvog gema i ne popusta, izgubio si prvi set i shvatis da su kola vec krenula nizbrdo. Novak ume da popusti nakon sto osvoji neki tesan set u zavrsnicama vaznih turnira ali u australijskim finalima obicno ne pusta nogu sa gasa, udje u ritam i sipa. A kad je Novak u ritmu na ovoj podlozi ne moze da se igra protiv njega. Sve stize, sve pogadja, sve kontrolise, sve vraca i ovo "sve" skoro da uopste nije kolokvijalno vec bukvalno. Napisao sam to jos pre sest-sedam godina, kad je Novak u fokusu i svom ritmu na ovoj podlozi je nepobediv. To svi oni znaju i kad ga vide takvog s druge strane mreze taktika je da se sto duze odrze u mecu i da se nadaju da ce Novak ispasti ili iz fokusa ili iz ritma. Pa, cak ni to nije lako.

 

 

Realno ništa Medvedev nije ni pokušao da bi "pripretio" Novaku, danas je izgledao kao neko ko samo zna da jako udara i otprilike ništa više, kao za glavu viši Davidenko, ne znam da li je takav i inače ili samo danas, ali kao što Novak reče ako hoće da preuzmu tron moraće debelo da se pomuče. :)

Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

Mogao bi Eurosport još neki put danas da pusti Nadalov pobednički poen sa prošlogodišnjeg RG :evilsmile:

 

Đovak ponovo u mean machine modu. Biće sigurno oscilacija tokom sezone ali lepo ga je gledati kad izađe na teren ovako spreman da oduči protivnika od tenisa i naposluži se kafetm publici, ATP zvaničnicima, Matsu, Barbari i svim ostalim Rotenburzima.

 

Rotenburg je danas u svom tvitu napisao da je Đoković najbolji igrač koga je pratio (gledao).

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, goofs said:

Sta sad, jos dva i stizemo Fedala?

 

Pomalo mi se place kad se setim GS titula koje su bile njegove za uzeti, a propustio ih (2x Marej, 2x Stanislas, ona jedna Ciliceva i ona pizdarija sa sutkinjom).

 

Bobami, bio je Stanislas problem i u Australiji, 2014 u QF je ispao od njega. A krljali su se 5 setova i godinu pre.

Edited by eumeswil
Link to comment
41 minutes ago, dùda said:

Gledam reprizu finala.

Treći gem trećeg seta,prva tri poena. Ne znam šta da kažem. Lu di Lo.

Videces tek lu di lo, kad dodjes do petog seta, mislim da ti ne pricam...

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...