Jump to content
IGNORED

О разликама између језика у региону - случај кајданка


pt 2.0

Recommended Posts

13 minutes ago, morgana said:

mozemo i oko cinije i zdjele :wub:

ili ulja i zejtina, da imamo i unutrasnje neprijatelje

 

A  Bisnsr je uspeo da etiketira gotovo ceo jug i istok svoje zemlje kao Đošu i Špica uz turururu bejzik Pavić komedija muziku, zapadna Srbija su brđanski čobani sa postakcenatskim dužinama i smešni™, Morava je Radašin i ne ume da pređe ulicu na pešačkom, zapravo je i najmanje nacionalno uslovljeno, više klasno i socijalno uslovljeno mrzimo jedni druge na sve strane. <3 :happy:

 

Ovo je odlično:

 

 

https://pescanik.net/srbija-i-njen-jug/

 

I knjiga. I prestajem sa offom. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

 

A  Bisnsr je uspeo da etiketira gotovo ceo jug i istok svoje zemlje kao Đošu i Špica uz turururu bejzik Pavić komedija muziku, zapadna Srbija su brđanski čobani sa postakcenatskim dužinama i smešni™, Morava je Radašin i ne ume da pređe ulicu na pešačkom, zapravo je i najmanje nacionalno uslovljeno, više klasno i socijalno uslovljeno mrzimo jedni druge na sve strane. <3 :happy:

 

Ovo je odlično:

 

 

https://pescanik.net/srbija-i-njen-jug/

 

I knjiga. I prestajem sa offom. 

 

kad naši dođu na vlast bajić i kovačević će na goli otok, a sprdaćemo se sa jezičkim nijansama isključivo elegantno kao pajtonovci sa škotima

  • +1 2
Link to comment

kaze,  buraz mi i ja sjedimo i odmaramo na radnoj akciji ispred satora, ja kuvam kafu

 

naidje zenska,  buraz ju pozove, ona ono... pa ne mogu sad 

 

pogleda me buraz...vidim da se nesto prelama u njemu...

 

 

Link to comment
 
eto. na cirilicu bih se i navikla, mada odredbu da je samo ona sluzbeno pismo smatram stupidnom, ali u nekom momentu bih sigurno rekla zdjela, kajdanka i muslje umjesto cinija, notna sveska i dagnje. ostacu frilenser.
 
dobro te za mushlje dade prevod. vec sam poshlja na mushmule i musli [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

Još samo kad bi svaka glupost što je izrečena pre 30 godina bila na YT.

Čovek kaže da je kontraverzna izjava bila na dnevniku a ti da je data navodno Školskim novinama...

Pokušavamo rešiti tu enigmu... možda je srpska straža sa Homolja nešto krivo čula

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...