Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

izgleda da taj lik iz hotela uopste nije dobio virus od igraca nego od neke britanske porodice koja je u karantinu u hotelu. ladno hotel nije rezervisan samo za sportiste. imali su citavih 10 meseci da rezervisu jedan hotel samo za tenisere

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Mislim da je red da se svi, čim budu mogli, pokupe i odu iz Australije. Ovo postaje besmisleno.

 

Ovim tempom biće im dozvoljeno da konačno izađu iz hotelskog karantina tamo negde u aprilu. 

  • Haha 2
Link to comment

Ćuti, ali nije nemoguće... mada su svi u istom sosu ipak mislim da ovo nije trenutak za njegova "lutanja i egzibicije". Pa zajebi dubl, egzibiciju u Adelaidu, zajebi i taj kup smešni, imaš ga već! Ograniči kretanje i kontakte na minimum jer ako je ima najlakšeg načina da ga uskrate za GS evo (još jedne) prilike... a nije da nema ljudi koji o tome t®ajno maštaju. Sam sebe će izbaci sa turnira, again. Razumem da mu prija kad je sa svojima, posebno posle karantina i da crpi energiju ali pogledaj malo ispred sebe: šta(ne) radi Nadal, gde je Feđa...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Kaže Mac da Đovak nema samopouzdanja, i da je najgori od svih u teškim momentima, i da zato lako gubi

 

mislim da je to kod djovaka crno-belo. i da ne zavisi od protivnika vec od pitaj boga cega, u datom momentu. 

mac kenja kao skoro uvek. wimby 2019 je klasican primer nekog ko sigurno nije najgori u teskim momentima

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...