Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Pa u pravu je Fucovic, jadno je kad se neko glasno raduje na svaku gresku protivnika a primetio sam da ima takvih debila dosta.

 

Nasi se lagano vratili na gubitnicke staze, Lajovic pogotovo pokazao da je ona Banja Luka bila klasicna namestaljka. 

  • +1 1
Link to comment

Da li sudac ima pravo da opomene ovog za nesportsko ponašanje? Vidim da je spreman da porazgovara sa Martonom ako baš mora, ali ne i sa ovim gilipterom.

Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Pa u pravu je Fucovic, jadno je kad se neko glasno raduje na svaku gresku protivnika a primetio sam da ima takvih debila dosta.

 

Nasi se lagano vratili na gubitnicke staze, Lajovic pogotovo pokazao da je ona Banja Luka bila klasicna namestaljka. 

 

Zverev, kad je krenuo, je to non-stop radio, mislim da je sad prekinuo sa tom praksom...

Link to comment

Ne secam se toga ali verovatno isto ili slicno ali jedno je kad osvojis ekstremno bitan poen i uradis to jednom a drugo kad likovi krenu to da rade na skoro svaki

  • +1 3
Link to comment

 Kameron Nori ima taj običaj da stiska pesnicu i nešto uzvikuje na svaku grešku protivnika, naročito na one greške za koje je njegova uloga - posmatrač. Razumem da to može da iritira protivnika. 

  • +1 1
Link to comment

Nasu Anu su onomad prozivali za istu stvar. Ona je znala da proslavi i duplu protivnice :rolleyes:

Mogu da razumem kad je bitan poen u pitanju ali bas na svaku gresku radovati se glasno nije sportski, a ljudski. 

Link to comment
26 minutes ago, Ras said:

Izgleda da mešu teniserima vlada neki virus:

 

 

Ne branim Ymera, ali ne kapiram zasto sudija nece da pogleda trag loptice.

  • +1 1
Link to comment

Krajnje je vreme da se i na šljaci uvede oko sokolovo. 

Nemam opravdanja za ovo ponašanje, ali mi deluje da je oštećen, a ne razumem što sudija nije sišao i pogledao trag? Debeli Bernardes svaki čas silazi i proverava tragove, pa onda može i ovaj manje poznati sudija da se malo pomuči.

Link to comment

Verovatno misli da se kasno javio posto je prethodno udario lopticu i izbacio je u aut, pa tek onda pogledao trag. 

A ova publika odvratna sto urlice, stvarno su postali nemoguci. Kao da dolaze na meceve sa zeljom da vide neku svadju, a ne dobar mec. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Serundolo fenomenalno odigrao mec u Lionu protiv Norija, branioca titule, 63 60. Nori deluje da ima nekih problema. 

Svidja mi se jako Serundolov tenis, nekako je lagan i opusten, unek na pravom mestu, u pravo vreme i na pravoj nozi. Ruka mekana na DS, lobovi efikasni i precizni, servis raznovrsan, tesko čitljiv sa petljom kao iz udbenika, celim telom izvedena. 

Dobro je da nije u Novakovoj četvrtini. 

Edited by Serena
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...