Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

13 minutes ago, Midgeta said:

 

Jel ona kvazi kreatorka ili sam ja prolupala?

Pa šta bi inače bila? Bila je splavaruša, logičan sled u karijeri je udaja za sportistu, potom sledi ribrandovanje, onda postaje poslovna žena. Jbt, sve to košta,a apetiti se ne smanjuju.

Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Pa šta bi inače bila? Bila je splavaruša, logičan sled u karijeri je udaja za sportistu, potom sledi ribrandovanje, onda postaje poslovna žena. Jbt, sve to košta,a apetiti se ne smanjuju.

 

Ma znam, nego kad sam videla napisano setih se kroz maglu da je ona kao kvazi kreatorka, mislim da sam usla jednom u njenu kao radnju, zaposeo me demon i za to i za radnju Marijane Mateus :laugh:

  • Haha 3
Link to comment

Ovaj Djarma se za sad ne sali ni protiv nekadasnjeg Novakovog naslednika, nije ono juce bilo slucajno.

 

Corica nisam prepoznao, znam da je ranije furao skroz kratku kosu a sad neobrijan zapusten sa kacketom, cudan. 

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, Zli Gli said:

Ovaj Djarma se za sad ne sali ni protiv nekadasnjeg Novakovog naslednika, nije ono juce bilo slucajno.

 

Corica nisam prepoznao, znam da je ranije furao skroz kratku kosu a sad neobrijan zapusten sa kacketom, cudan. 

Isto, skroz drugacije izgleda. Nekako i prica drugacije. 

Link to comment

Kako stvari stoje ne bi me cudilo da se i Novak povuce sa RG te da priliku (a mozda i zadnji voz) za 23. GS trazi na W. Namnozilo se kratkih cebadi na sljaci, a i lakat ga sve vise zeza. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...