Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

 

Rud je takodje imao dvocifrenu seriju osvojenih poena na svoj servis bez prekida pa ga je Novak na kraju seta ipak brejknuo. U tenisu se lako moze izgubiti mec bez epskog raspada, dovoljno je da udjes u fizicku krizu nekoliko gemova, malo spustis nivo igre, protivnik se ohrabri i eto sranja. Neka je on uzeo u dva seta od kojih je ovaj drugi bio setnja, primetno je bilo i ovde i u Parizu da sve teze podnosi akumulirani umor.

 

Novak je bio u skoro svakom njegovom gemu, imao je solidno brejk lopti, a i kad nije bio je "zamalo", videlo se i po statistici drastična razlika u vraćenom servisu jednog i drugog. Mislim svaki meč se može izgubiti, ali moj utisak u ovom je bio da Ruud nije bio ni blizu šanse

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Cini mi se da je za objektivnog ljubitelja tenisa ovaj WT Finals najzabavnije takmicenje verovatno od Pita Samprasa pa na ovamo. Sarenolika lista pobednika, neka bas neocekivana imena (Nalbandijan, Davidenko, Dmitrov) i generalno samo jedan monotoni period kad je Novak uzimao 4x zaredom (Fedja je tri puta uzimao po 2x). I apsolutno nadrealna cinjenica da Nadal ima 0 titula :ph34r:

 

Zanimljiv je i u kontekstu keša. 2 milijuna za osvajanje, pa bonus keš za pojedinačne pobede, bonus keš za neporaženost, i uze ovaj 4,7 milijuna. Mašala.

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

 

Ovo je izjava sa KZS posle njihovog meca u Torinu. I u pravu je Medo, any given day bilo ko od ovih novih i ne tako novih igraca moze da pobedi bilo kojeg iz Velike Trojke ili da bude u boljoj formi i bolji igrac na par meseci ali uporedjivati njih trojicu sa bilo kojim aktivnim igracem je za sada neumesno.

  • +1 3
Link to comment

Ova trojica "nenormalnih" su letvicu podigli toliko visoko da se deca demoralisu kad je vide:wacko: 

Prolazili su i oni kroz razne krize tokom karijere, Novak je vise puta pomislao cak i o povlacenju, javno o tome govorio, bio razocaran posle tesno izgubljenih meceva, a onda opet, tragajuci za smislom i novom inspiracijom uspevao da nadje nekakav izlaz iz beznadja. 

Omladinci treba da gledaju i uce iz njihovih primera.

Quote

Broj godina u kojima su sezonu zavrsili medju top 5:

  • 16: Roger Federer
  • 16: Rafael Nadal
  • 15: Novak Djokovic 
  • 14: Jimmy Connors
  • 11: Ivan Lendl
  • 10: Pete Sampras
Link to comment
8 minutes ago, Serena said:

To jos nije gotovo? 

Ranije sam negde procitala da nece igrati Davis cup jer u to vreme igra egzibiciju u Americi, pa sam mislila da je zavrseno kad i ovo. 

 

dodijale mu pelene :D

 

Link to comment
7 hours ago, Serena said:

86BsM7R.jpg

 

Nakon turneje po Latinskoj Americi, Rud u ljubavnom zanosu odgovara na pitanje novinara:

 

j7tUwj5.jpg

 

:rolleyes: :lolol:

Dostupan je snimak na YT: Rudovom odgovoru prethodila je poprilično neprijatna stanka, dok se Rafa nadovezao da možda treba pitati Novaka da mu pošalje trofej, pri čemu je bio pozitivan, dobronameran, pa i duhovit u svojoj opasci.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...