Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Bez učešća na dva slema i četiri mastersa ovaj daklu:

 

- ima 10 pobeda protiv top 10 igrača (sezonski rekord, niko drugi nema 10)

 

- završava sezonu na 5. mestu sa osvojenih 360 poena na slemovima

 

Koliko je ovo nerealno.

  • +1 7
Link to comment

Mislim, ako imamo u vidu da je početak sezone proveo u ekstradikcionom pritvoru, ovo što je do kraja uspeo da napravi ide rame uz rame sa 2011/15/21. U smislu verovatnoće da se takvi rezultati izguraju.

  • +1 5
Link to comment
Jeste, ali više je ovde čuđenje (tako mi se čini) nego zameranje, jer bar ono što sam ja gledala u ta dva meča je bilo povremeno totalno odsustvo iz meča. Dok toga u meču sa Novakom nije bilo.
Ima i toga, možda i malo naše subjektivne percepcije. A opštepoznato je da Novak ume (i voli) da izvlači najbolje iz svak(akv)og protivnika.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Covek nije normalan! Juce se tetura i posrce po terenu i nakon borbe  do zadnjeg atoma snage dobije Medvedeva. Danas, nakon samo 20 sati idmora, odigra 5 gemova u fulu i onda poluziv, igra na isparenjima i u dva seta dobije svezeg i raspolozenog Friza. :ziga:

Nadam se da ce za finale biti odmorniji od protivnika te da ce ga odigrati bolje nego sto je zadnja dva. 

Link to comment
mlatko, djoko parla italijani tečno. da li i ispravno?
Ponekad, kad je u elementu, prilično tačno i zapanjujuće tečno. Ali da greši, greši... niko ga ne krivi. Ponekad reč ili izgovor, meša sa francuskim činimse. Akcenat ima tvrd ali to se i meni često desi da ko ima uvo prepozna da nisam italijan, kažu da sam poljak, poneko rumun.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
Ponekad, kad je u elementu, prilično tačno i zapanjujuće tečno. Ali da greši, greši... niko ga ne krivi. Ponekad reč ili izgovor, meša sa francuskim činimse. Akcenat ima tvrd ali to se i meni često desi da ko ima uvo prepozna da nisam italijan, kažu da sam poljak, poneko rumun.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Mislio sam da Rumuni nemaju taj problem
Link to comment

Novakova pobeda danas za mene spada u red njegovih najvecih dostignuca, bio sam uveren da nema sanse da izvuce. Pre nekoliko godina mozda ali cele ove sezone ima velikih problema sa rekuperacijom i cim mecevi pred kraj turnira odu duboko u treci sat pocne ubrzano da gubi snagu i znacajno uspori. Ono protiv Medvedeva je izvukao na cistu zelju ali ovo danas je bio masterklas na temu kako da dobijes mec tako sto ces se provuci kroz uzan prolaz a da ne isprljas kaput i da te niko ne vidi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...